Przepraszamy, ślub się nie odbędzie. Najczęstsze powody zerwania zaręczyn

25 Września 2016

Powodem może być zdrada partnera lub różnica charakterów, choć niekiedy wystarczy zwykłe nieporozumienie, by zrezygnować ze ślubnych planów.

zerwane zaręczyny


Anna Michalska i Mariusz Smaga mieli stać się pierwszą w historii bardzo popularnego programu „Rolnik szuka żony” parą, która wypowie przed ołtarzem sakramentalne „tak”. Podczas jednej z romantycznych randek przed kamerami mężczyzna padł na kolana i poprosił swoją wybrankę o rękę. Kobieta przyjęła oświadczyny, choć od razu zaznaczyła, że nie chce spieszyć się ze ślubem.

Niedługo później okazało się jednak, że wielkiego weseliska w ogóle nie będzie, ponieważ Anna zerwała zaręczyny. Dlaczego? Oficjalnie zarzuciła Mariuszowi, że jest maminsynkiem, który nie potrafi samodzielnie podjąć żadnej decyzji i nawet pierścionek zaręczynowy kupiła jego matka. „Jest absolutnie podporządkowany mamie i wszystkie jej polecenia wykonuje bez słowa sprzeciwu. Mama Mariusza była mną zachwycona, ale ja podczas wizyty u niego czułam się podwójnie osaczona” – wyznała Anna w rozmowie z „Faktem”.

„Traktowaliśmy ją jak księżniczkę. (…) W którym momencie myśmy ją osaczyli.? Nie mam pojęcia! Przypuszczam, że po prostu szukała osoby, która będzie chciała ją wesprzeć finansowo, to wszystko” – skomentowała w tabloidzie pani Barbara, matka Mariusza.

„Wcale nie jestem materialistką i nie szukam faceta, który będzie mnie utrzymywał, ale też sama nie szukam utrzymanka. Wiem, że podjęłam błędną decyzję, ale na szczęście świat nie kończy się na trzech mężczyznach” – podsumowała Anna.

Zrywanie zaręczyn nie jest niczym niezwykłym w świecie show-biznesu. Aktorka Agnieszka Włodarczyk przez kilka lat spotykała się z Jakubem Sićko, który był nawet jej menadżerem. Para planowała małżeństwo, jednak do ślubu nie doszło. „Nie mam zamiaru ujawniać przyczyn zaistniałej sytuacji. Życzyłbym sobie, by ta sprawa pozostała wyłącznie między mną i Agnieszką” – stwierdził w „Twoim Imperium” Sićko, pytany o przyczyny zerwania zaręczyn. Powodem rozpadu związku była podobno różnica zdań w kwestii założenia rodziny, aktorka nie była wówczas gotowa na macierzyństwo.

Inna aktorka, Anna Czartoryska, dziś szczęśliwa żona Michała Niemczyckiego oraz matka dwójki dzieci, kilka lat temu była zaręczona z Piotrem Adamczykiem i chętnie chwaliła się pięknym pierścionkiem podarowanym przez gwiazdora polskiego kina. Jednak niedługo później  kobieta postanowiła wycofać się z tego związku.

Czy jesteś materiałem na żonę? Zapomnij o ślubie, jeśli nie spełnisz tych oczekiwań!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kokoszka
(Ocena: 5)
2016-09-29 03:20:41

wydaje mi się, że i tak wszystko ma źródło w sypialni. jak dziewczyna jest jak kłoda, to on znajdzie sobie kogoś innego. a jak jemu nie staje i zamiast wziąć i qgreen to szuka wymówek to ona też będzie miała dość. może kłótnie będą o co innego, ale źródło frustracji wiadome.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-29 03:20:26

wydaje mi się, że i tak wszystko ma źródło w sypialni. jak dziewczyna jest jak kłoda, to on znajdzie sobie kogoś innego. a jak jemu nie staje i zamiast wziąć i qgreen to szuka wymówek to ona też będzie miała dość. może kłótnie będą o co innego, ale źródło frustracji wiadome.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1