Co kobiety myślą o oświadczynach w Sylwestra? (Twój chłopak powinien to przeczytać)

31 Grudnia 2016

Dziewczyny dzielą się swoimi wspomnieniami. Niektóre oświadczyny faktycznie były oryginalne...

sylwestrowe oświadczyny

Oświadczyny są momentem wyczekiwanym przez wszystkie zakochane kobiety. Z pewnością to niezapomniana chwila, którą każda z nich wyobraża sobie wcześniej na milion sposobów. Niektóre kobiety liczą, że ukochany zabierze je na romantyczną kolację, a potem na spacer w blasku księżyca, podczas którego uklęknie na jedno kolano i zada pytanie: Czy zostaniesz moją żoną? Z kolei inne marzą o bardziej widowiskowych oświadczynach. Sala kinowa z wielkim ekranem, na którym wyświetla się magiczny napis, lub duża, rodzinna impreza stanowią dla nich atrakcyjniejszą aranżację.

Niektórzy mężczyźni wybierają na oświadczyny specjalne okazje, np. dzień urodzin ukochanej, walentynki, Święta Bożego Narodzenia albo Sylwestra. O ile trzy pierwsze okazje są dość powszechne, o tyle Sylwester już nie tak bardzo.

A co kobiety myślą o oświadczynach w Sylwestra? Publikujemy kilka wspomnień z oświadczyn, które odbyły się w sylwestrową noc.

Zobacz także: Moje nieudane zaręczyny

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-01 22:22:35

Sylwester, Boże Narodzenie, Walentynki i wszelakie rocznice są strasznie pospolite i oklepane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-02 20:28:58

ja mojemu powiedziałam, że jeśli kiedys by planował to nie ma wybierać zadnego z tych dni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 12:24:37

Jak tak czytam te wszystkie opowieści o zaręczynach na papilocie, to mam jedno postanowienie: mój facet dowie się SZCZEGÓŁOWO jak to ma wg mnie wyglądać :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-31 08:54:33

Ta debilka od Facebooka mnie rozwaliła. HAHAHAHAHA. Pierwsze co zrobiła to się ogłosiła na Fejsiku. Jakby to kogokolwiek interesowało czy na ze swoim frajerem tylko sypia, czy on jej również kupił pierścionek. Śmieszą mnie taki minigwiazdy. Szczerze to większość z tych zaręczyn to przypadek, pójście na łatwiznę i żenada. Wysilił się chyba tylko facet, który sam przygotował kolację. Reszta skorzystała z gotowej imprezy. Naprawde kreatywne i pełne wysiłku....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-12-31 02:35:43

"Od razu zmieniła status na facebooku"- jeny, jaka żenada.. Ja byłam świadkiem takich publicznych zaręczyn 3 lata temu. Dziewczyna niby była zaskoczona, ale po takim przemówieniu jakie wygłosił ten gość chyba każda w miarę inteligentna osoba zorientowałaby się o co chodzi. I wtedy od razu powiedziałam mojemu facetowi że nie chciałabym publicznych zaręczyn. Mam nadzieję że to pamięta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1