Czy jesteś idealnym materiałem na żonę?

20 Listopada 2016

Nie każda kobieta pasuje do tej roli. A Ty?

materiał na żonę

Większość kobiet chce być kiedyś żoną. Niektórzy mówią, że do tej roli trzeba się urodzić, a jeszcze inni, że dojrzeć. My jesteśmy bardziej przekonane do drugiej opinii. Niezależnie od tego, czy jesteś w wieloletnim związku, dopiero zaczynasz swoją przygodę z mężczyzną, czy na razie nie masz nikogo, możesz sprawdzić swoje predyspozycje do roli żony. Niewykluczone, że są jakieś cechy charakteru, przekonania, wyobrażenia, nad którymi trzeba popracować.

Odpowiedz sobie szczerze, czy jesteś w stanie odnieść do swojej osoby poniższe podpunkty. Jeżeli nie masz przekonania co do swojego obiektywizmu, poproś o pomoc przyjaciółkę albo faceta. Oczywiście nie mów mu, o co chodzi, bo gotów się jeszcze wystraszyć, że chcesz go zaobrączkować.

W życiu kierujesz się... dyplomacją

Nie ma takiej relacji, w której czasami nie trzeba pójść na kompromis. Czy to w rodzinie, czy w przyjaźni, czy w związku z mężczyzną – zawsze przychodzi ten moment. Będziesz musiała zrezygnować z upierania się przy swojej racji, a może nawet z marzeń. To też świadczy o dojrzałości. Nasze życie nie zawsze przebiega tak, jakbyśmy chciały.

Zobacz także: Czemu NIGDY nie zostaniesz jego żoną?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-22 16:08:00

tak, jasne, jestem idealną kandydatka na żonę, tylko wolałabym zajmować się domem i żyć na utrzymaniu męża, a na to nikt nie chce pójść. Po ciężkiej pracy po 8h i więcej na pewno nie będzie i się chciała iść na zakupy, gotować i prac. O zajmowaniu się dzieckiem (jakby się pojawiło) nawet nie wspominam... Moim zdaniem kobieta powinna siedzieć w domu i się nim zajmować a mężczyzną zarabiać na rodzinę. Byłoby dla wszystkich łatwiej. Oczywiście mężczyzna powinien godziwie zarabiać, nie tak jak to się teraz oferuje, najniższa krajowa. To żenada w tym kraju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 22:04:42

Moj chlopak ma strasznie duzego ale jest beznadziejny w te klocki masakra... nigdy nie ma ochoty i wgl.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 15:38:34

Hahaha... Kolejne bzdurne i stereotypowe myślenie. Która kobieta będzie oglądać serial, gdy jej dziecko potrzebuje pomocy w lekcjach czy ukochany w prasowaniu koszuli? Znajdą się mężczyźni, którzy nie poradzą sobie z taką błahą czynnością. Gotowanie... Żyjemy w takich czasach, że nie raz, to właśnie facet lepiej gotuje. U nas w domu nie ma znaczenia czy gotuję ja czy mój narzeczony. Oczywiście woli, gdy ja to robię, ponieważ kocha moje obiady. Ja za to dostaję pyszne śniadania do łóżka. :) Ogólnie nie chce mi się komentować reszty.. Po prostu bzdury, bzdury, bzdury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-20 11:10:18

Typowe. Kobieta musi sprzątać, prać, gotować, czekać wypoczęta na misia, zrezygnować ze swoich marzeń i ambicji, siedzieć z dzieciakiem w domu. Tylko wtedy jest gotowa by być żoną. Żałosne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 08:34:18

Co za stek bzdur. Jak w ogóle mozna być z mężczyzna , który nie wspiera partnerki w dążeniu i realizacji marzeń?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 08:13:16

Nie nadaję się. Żadna now

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1