Mężczyźni wreszcie są szczerzy: Do czego potrzebna jest mi żona?

18 Września 2016

Miłość to tylko szczegół. Większość z nich szuka w małżeństwie czegoś zupełnie innego...

dlaczego mężczyźni chcą się żenić

Kiedy facet decyduje nam się oświadczyć, rozpiera nas duma i ekscytacja. Nie mamy już wątpliwości, że jesteśmy dla niego ideałem. To nie żaden chwilowy romans, ale prawdziwa miłość na całe życie. Inaczej przecież nie zdecydowałby się na tak odważny krok… Nie chcemy studzić emocji i wzbudzać podejrzeń, ale wszystko wskazuje na to, że czasami powody mogą być bardziej przyziemne.

Zapytałyśmy kilku z nich, dlaczego tak naprawdę marzą o ślubie i do czego potrzebna jest im żona. Nie wszystkie odpowiedzi Ci się spodobają. Mało tu romantyzmu i górnolotnych stwierdzeń. Dominuje podejście praktyczne, presja otoczenia i własna wygoda. Oczywiście, bez uczucia się to nie uda, ale nie ono wychodzi na pierwszy plan.

Dlaczego niektórym mężczyznom tak się spieszy, by stanąć na ślubnym kobiercu? Ich motywacje trącą bezczelnością.

Zobacz również: Zakochane KŁAMCZUCHY: Perfidne oszustwa, których dopuszczamy się wobec partnerów

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

oper
(Ocena: 5)
2016-09-18 22:57:19

A ja mam faceta, który lubi sprzątać czasem nawet coś ugotuje. Uwielbiam go za to, że potrafi coś upichcić i przygotować obiad kiedy jestem w pracy a on np. ma w tym czasie wolne albo wróci pierwszy do domu i wcale nie muszę go o to prosić. Wszystko staramy robić się razem. Mi się taki układ podoba. Mężczyźni nie bójcie się domowych obowiązków one nie bolą. I na Boga przestańcie się wykręcać tekstem, że jesteście zmęczeni po pracy. Bo w takim razie kim jest kobieta? robokopem? ona nie ma prawa czuć się zmęczona po pracy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 20:36:45

A ja sadze ,ze jest inaczej ,teraz więcej facetow robi ,za frajera i to mi się podoba .To facet jest niania,sprzataczka ,kucharka i praczka .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 17:53:11

I to jest przynajmniej szczerość kobiety to są najnaiwniejsze stworzenia świata dlatego dadzą się wykorzystać Na bycie czyjąś służąca za utrzymanie czy to nie cecha niewolnika?śmieszą mnie kobiety które mówią jakie to życie kury domowej jest cudowne A musi prosić męża nawet o pieniądze Na tampony do czasu aż nie odejdzie do ladniejszej czy tej bez zobowiązań lub kobiety wartościowej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 18:28:06

A więc twoim zdaniem kobiety, które zdecydowały być po prostu gospodyniami domowymi są bezwartościowe? Aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 16:05:55

wystarczy poczytac komentarze na IN.ST.APLO.TA.PL oczywiscie bez kropek. Tam sa przykladne zony i kochanki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Piotr
(Ocena: 5)
2016-09-18 13:16:15

Nie generalizowałbym. Mi żona była potrzebna dlatego, ze sama chciała wziąć ślub. Mi szczerze mówiąc wszystko jedno - kocham ją, obojętnie w jakiej formalnej bądź nie relacji byśmy byli. Jak bedzie trzeba, to pokocham jej nadwagę, jak będzie trzeba to i sam wezmę iqman jak przestane być na zawołanie. Każdy ma wady, każdy zalety Cenmy to zamiast szukać i grzebać w poszukiwaniu punktu zapalnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 10:30:18

No Panowie przykro mi ale teraz kobiety są kobietami, które same chcą pracować, robić karierę. Ciężko znaleźć teraz kobietę, która będzie kurą domową.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
GirlInBlack
(Ocena: 5)
2016-09-18 08:16:10

Dlatego z dwojga złego wolę być w nieformalnym, partnerskim związku w którym jest prawdziwe uczucie, niż z tradycjonalistą, któremu jest potrzebna przede wszystkim kucharka, praczka, sprzątaczka, kochanka i krówka rozpłodowa w jednym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-18 10:20:10

czysta prawda:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1