7 sygnałów, że jesteś gotowa na ślub (Jeśli na choć jedno pytanie odpowiesz przecząco, nie dojrzałaś do tego kroku!)

13 Października 2016

Spełniasz te wymagania? Jeżeli nie, małżeństwo może nie przetrwać.

gotowa na ślub

Kobiety mają tendencję do wyobrażania sobie własnego ślubu już w wieku dziecięcym. Przysięga wiecznej miłości, wymarzony mężczyzna u boku, biała suknia i kwiaty – to wszystko sprawia, że oddanie się facetowi przypomina szczęśliwe zakończenie bajki. Dojrzała kobieta patrzy na związek małżeński bardziej realistycznie, ale to nie znaczy, że jest na niego gotowa. Niektóre dziewczyny wychodzą za mąż w wieku 18 lat i są potem szczęśliwe. Za to ich starsze koleżanki mogą być zupełnie nieprzygotowane na ten krok. Jedno jest pewne. Niezależnie od metryki nie można niczego przyspieszać, bo małżeństwo może zakończyć się rozwodem i rozczarowaniem.

Po czym poznać, że mogłabyś już wyjść za mąż i znaleźć szczęście z związku małżeńskim? Przede wszystkim daj sobie czas na przemyślenie i odpowiedz na poniższe pytania. Jeżeli dasz chociaż jedną przeczącą odpowiedź, to sygnał, że jeszcze nie dojrzałaś do powiedzenia `tak` ukochanemu.

Zobacz także: REPORTAŻ: Jestem nieszczęśliwą żoną

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ada
(Ocena: 3)
2016-10-13 19:35:01

Nie czujesz wewnętrznej presji, ale zazdrościsz koleżankom? Chyba coś się wyklucza w tym artykule :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 12:06:53

Problem w tym, ze ja jestem gotowa od dawna, a mój facet nie. Może powinnam zerwać i znaleźć kogoś, kto będzie chciał się ze mną ożenić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-14 01:41:57

Bzdura bzdura bzdura, miłość swoją drogą a rozsądek swoją droga. Można kochać ale mimo to rozważac rozstanie, bo mysli się o swojej przyszłości. Jeśli kobieta chce ślubu a facet nie to ona dużo ryzykuje, on może ją zostawić jak już będzie dobrze po trzydziestce a wtedy już trudniej kogoś znaleźć. Ślub jednak bardzo utrudnia rozstanie, nie można z dnia na dzień powiedzieć "to cześć"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1