10 tekstów, których NIE WOLNO mówić pannie młodej w dniu ślubu

25 Maja 2018

Lepiej ugryź się w język.

panna młoda

W dniu ślubu panny młode są zestresowane jak nigdy w życiu. Już od samego rana towarzyszy im nerwowa atmosfera. Myją się, poddają się kosmetycznym zabiegom, a potem korzystają z usług fryzjera . Gdy makijaż i fryzura są gotowe, ubierają się w piękną suknię i czekają na pana młodego.

Panna młoda poprosiła internautki o radę. One nie mają wątpliwości: „Musisz odwołać ten ślub!”

Większe nerwy pojawiają się w momencie przyjazdu do kościoła czy też urzędu stanu cywilnego. Wszyscy patrzą na parę młodą, a zwłaszcza na pannę młodą. Ona znajduje się pod obstrzałem wszystkich oczu i ma największe szanse na bycie skrytykowaną. Jest tego doskonale świadoma, dlatego nietrudno wyprowadzić ją z równowagi.

Sytuacja zaczyna się trochę rozluźniać na przyjęciu weselnym, ale napięcie nie opuszcza panny młodej do samego końca. Pilnuje, czy wszystko jest zorganizowane według planu, czy niczego nie brakuje i czy mąż nie pije zbyt dużo alkoholu. Poza tym musi pięknie się prezentować, rozmawiać z gośćmi i wyglądać na szczęśliwą.

Jak każda kobieta pragnie, aby jej ślub i wesele przebiegły bez zakłóceń, a zaproszeni miło wspominali ten dzień. Ma też nadzieję, że wygląda najlepiej, jak to jest możliwe.

Cały ten stres powoduje, że łatwo zrobić jej przykrość. Nie wszyscy są tego świadomi i nie zastanawiają się nad tym, co mówią. Zwłaszcza wtedy, gdy alkohol za bardzo zaczyna szumić w głowie.

Czego nigdy nie powinnyśmy mówić pannie młodej w dniu ślubu?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz