Co powinnaś wiedzieć o swoim chłopaku zanim weźmiesz z nim ślub? Oto PRZEDMAŁŻEŃSKIE WSKAZÓWKI!

05 Marca 2011

Decyzja o ślubie zawsze musi być dogłębnie przemyślana. Zobacz, na co powinnaś zwrócić uwagę, zanim powiesz sakramentalne "tak".

para młoda

Małżeństwo to bardzo poważna decyzja, którą dwoje zakochanych ludzi podejmuje na całe życie. Jednak, aby związek był naprawdę szczęśliwy i udany warto zastanowić się, czy nasz partner jest rzeczywiście odpowiednim kandydatem na męża.

Ślubna deklaracja zawsze powinna być dogłębnie przemyślana. Warto wcześniej dobrze poznać swojego ukochanego i zastanowić się, czy to właśnie z nim chcemy spędzić resztę życia. Zanim wypowie się sakramentalne „tak” , warto trochę uważniej przyjrzeć się swojej relacji z partnerem. Przed podjęciem tak ważnej decyzji trzeba bowiem zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii.

Oto przedmałżeńskich wskazówki:

Nie spiesz się ze swoją decyzją

Chociaż znane są przypadki par, które zawarły związek małżeński po zaledwie kilku miesiącach znajomości, to jednak nie jest to zbyt dobry pomysł. Aby naprawdę dobrze poznać swojego partnera, trzeba z nim być przynajmniej rok, a w razie jakichkolwiek wątpliwości konieczne będą nawet dwa lub trzy lata. Wielka miłość, żar i namiętność, chociaż są cudownymi uczuciami, to jednak muszą mieć w sobie tyle siły i mocy, aby przetrwać przez długie lata.

Poznaj jego rodzinę

Zwróć uwagę na rodzinę przyszłego współmałżonka. Chociaż wiadomo, że nie bierzesz ślubu z nimi tylko z twoim ukochanym, to jednak warto pamiętać, że nie unikniesz zupełnie ich obecności w twoim życiu. I chociaż na początku znajomości może ci się wydawać, że nie ma znaczenia to, z jakich pochodzicie środowisk, to jednak na dłuższą metę pewne różnice w wychowaniu i światopoglądzie mogą okazać się przyczyną wielu sporów i nieporozumień.

Zaakceptuj jego wady

Nigdy nie oczekuj od ukochanego, że po ślubie zmieni się jego charakter. Wiele kobiet uważa, że po zawarciu małżeństwa ich ukochany stanie się bardziej odpowiedzialny, stały w uczuciach, przestanie pić czy palić. Przekonanie to jest jednak bardzo błędne. Żaden człowiek nie może zmienić się tak z dnia na dzień. Aby więc nie żałować swojej decyzji, lepiej wcześniej zaakceptuj jego wady lub też, gdy nie możesz ich znieść, po prostu odpuść sobie ten związek.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (42)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-05 16:45:38

re: Co powinnaś wiedzieć o swoim chłopaku zanim weźmiesz z nim ślub? Oto PRZEDMAŁŻEŃSKIE WSKAZÓWKI!

Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-11 15:44:47

to ja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-11 15:44:15

gnghnghgnhnhgnghnn

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 20:55:28

hf9giK pbfssresykxm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 10:11:53

ZU4vJJ degfxqzgduml

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 12:39:55

Real brain power on display. Thanks for that asnewr!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-18 22:19:34

uuuu nie cche sie dodac;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-18 22:18:46

Ja jestem studentka(20l.) jestem z moim 2 lata. Szczerze pragne slubu ,jednak nie chce zeby byl bylejaki. Kochamy sie. Jednakze moj chlopak nie chce miec dzieci ,co mnie smuci;( Rodzice namawiaja,a to tylko pogarsza sprawe. Niby nie jest wazny papierek lecz bez niego formalnie jestesmy obcymi ludzmi:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-18 22:14:05

Ja również uważam ,żę artykuł jest dobry.. Ja mam 20 lat,jestem ze swoim juz prawie 2 lata. Nie potrafimy zyc bez siebie..w pewnym sensie czuje sie tak jakbsmy juz do siebie sie przyzwyczaili. Jako kobieta ,chcialabym slub w najblizszej przyszlosci,jednakze do tego potrzebna jest kasa. Ktorej nie mam ,jestem syudentka mieszkajaca z rodzicami. Moj pracuje ile sie da zeby tylko powiekszyli te "ochlapy" bo wyplata nie mozna nazwac polskich pensji. On chce po moich studiach ewentualnie slub..a rodzice namawiaja. Chociaz z 2 str dobrze nam tak jak jest,,,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-13 16:57:40

Dobry artykuł? Proszę, litości... Trzeba być chyba idiotą, żeby nie wiedzieć tego co jest zawarte w artykule. To są porady? Dla kogo? Dla życiowych nieudaczników chyba.. Pomijam już sposób w jaki jest napisany. Jeżeli tak wyglądają dobre artykuły, to marnie te nasze "dziennikarstwo" wygląda. Każda mądra, szanująca się kobieta wie o tym bez czytania takich bzdur. Ale skoro komuś to potrzebne jest przed ślubem to krzyż na drogę. Wypowiadam się jako facet, który niedługo bierze ślub, po 4 latach wspólnego bycia razem na dobre i złe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz