Co powinnaś jeść tydzień przed swoim ślubem? Dzięki tej diecie nie przybierzesz na wadze!

18 Października 2015

Ten tekst powinna przeczytać każda przyszła panna młoda!

panna młoda

Wielki dzień zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Masz już suknię, masz welon, sala czeka na gości, fotograf umówiony. Wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik, jednak i tak biegasz roztrzęsiona, martwiąc się, że coś pójdzie nie tak...

W takim momencie poprawne odżywianie jest ostatnią rzeczą o jakiej myślisz. Błąd! Właśnie brakiem dbałości o swoje posiłki możesz przyprawić  sobie najwięcej kłopotu. Rozstrój żołądka, biegunka lub omdlenie. Chyba wolałabyś tego uniknąć prawda? Dlatego przeczytaj ten tekst i dowiedz się, co powinnaś jeść, a czego unikać na tydzień przez swoim ślubem.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Olga
(Ocena: 5)
2018-03-09 18:27:07

Ja w sumie cale dwa miesiace przed zamawialam katering dietetyczny u siebie w Białymstoku ze Zdrowego smaku. Nie ma szans trzynmac diety przed slubem! Za duzo zalatwiania i stresu. Pudelka to idealna i rozsadna opcja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oliwka
(Ocena: 5)
2017-06-15 11:26:07

Przed ślubem to tylko jedna dieta sprawdzi się jezeli chcemy zrzucić te zbędne kilogramy...w koncy chcemy aby zdjecia wyglądały wspaniale kiedy do nich zajrzymy 5 lat póżniej. Ja i moje kolezanki sprawdziłysnt diete 21 dni którą znajdziecie na www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni i ja schudłam 8 kg, Marta 7, a Ania nas pobiła i schudła 11kg! Dieta jak cud spadła nam z nieba przed slubem Marty :D teraz cieszymy się z naszych pięknych ciał i jeszcze piękniejszych zdjeć :D Polecamy z całego serca!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-18 13:25:13

re: Co powinnaś jeść tydzień przed swoim ślubem? Dzięki tej diecie nie przybierzesz na wadze!

Łosoś... Polecam obejrzeć film "Cała prawda o rybach" na YT. Jedyna ryba nafaszerowana chemikaliami do granic możliwości i Wy to jecie... Smacznego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-19 17:54:01

W dzisiejszych czasach prawie wszystko jest nafaszerowane chemikaliami, tak już jest. Ale też nie wszystkie chemikalia to zło wcielone.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
,,,
(Ocena: 5)
2015-10-18 09:48:06

re: Co powinnaś jeść tydzień przed swoim ślubem? Dzięki tej diecie nie przybierzesz na wadze!

Łosoś nie jest chudą rybą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1