30 rzeczy, które drażnią gości weselnych

27 Lipca 2016

Wszystkich. Bez wyjątku.

goście weselni

Jeśli lubisz głośną muzykę, darmowe jedzenie i alkohol, towarzystwo wielu nieznanych osób i taniec do bladego świtu, pewnie doskonale czujesz się na każdym weselu. Niestety, nawet tak mało wymagającego gościa nie łatwo w pełni zadowolić. Para młoda musi zwrócić uwagę na mnóstwo detali, które mogą skutecznie popsuć dobrą atmosferę. Nic więc dziwnego, że przygotowania do ślubu rozpoczynają się przynajmniej rok wcześniej. 

Niestety, nawet tak długi czas nie gwarantuje, że obędzie się bez wpadki. Goście, zwłaszcza ci, którzy zaliczają w sezonie przynajmniej kilka podobnych imprez, mają już pewne przyzwyczajenia i oczekiwania. Jeśli im nie spełnisz – w prywatnych rozmowach nie dadzą Twojemu weselu najwyższych not. Zanim jednak wpadniesz w panikę, mamy jedną pocieszającą informację. Wpadki zdarzają się także samym gościom.

Oto lista rzeczy, które denerwują wszystkich bez wyjątku i skutecznie utrudniają dobrą zabawę. Przydarzyło Wam się coś podobnego?

Zobacz również: Panna młoda kazała świadkowej zafarbować włosy. Bo naturalne nie pasują do dekoracji!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ola la
(Ocena: 5)
2016-07-31 01:15:41

A ja uważam że chyba się zapomnieliście. Wesele to uroczysty dzień państwa młodych i oni powinni przede wszystkim patrzeć pod kątem swoich wspomnień, a nie wspomnień ciotki która w swoim życiu zaliczyła ze sto wesel :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 10:06:54

Z tym busem to przesada. Jak ktoś nie umie sobie zorganizować transportu to niech siedzi w domu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
imprezowiczka
(Ocena: 2)
2016-07-28 01:15:59

Największym nietaktem ze strony państwa młodych jest niepożegnanie któregoś z wychodzących z imprezy gości, albo "olewanie" podczas imprezy nie rozmawiając ani razu. Resztę da się ścierpieć :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-27 17:41:31

Dodałabym wrzeszczące, biegające i przeszkadzające dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-27 11:15:36

głupie zabawy na oczepinach z podtekstem erotycznym, typu kulanie jajka pod nogawką, nikt mnie nie zmusi żeby w tym uczestniczyć. Żenada, wstyd itd, itp, etc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-27 09:34:20

hahaha z tym fotografem to ja tak mialam. na ostatnim weselu nie wiem czy sie spodoblaam mu czy co ale biegal za mna wszedzie, poprawialam majtki - zdjecie, grzebalam w oku- zdjecie, tanczenie-zdjecie, siedzenie - zdjecie. ja to raczej obrocilam w zart ale zapytlalam sie co tak za mna chodzi non stop, a on ze po prostu dobrze sie bawie i ze bd ladne zdjecia z tego, ustapilam :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-27 08:50:43

Mnie bardzo denerwują te wiejskie i chamskie zabawy weselne i wręcz łapanka wśród gości do udziału. Wciskanie na siłę 100 osób do sali gdzie 80 to już ścisk. Nie rozplanowanie w ogóle gdzie usiądą goście i np. przy Twoim stoliku znajduje się 3 ciocie Krysie rozmiarów 54 i nie masz gdzie się ruszyć bo nakrycie obok nakrycia. Robienie pamiątkowych zdjęć koło północy. I to ciągłe pytanie " jak się podoba" a jak powiesz "fajnie ale..." to już obraza majestatu, to po co się pytacie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ddd
(Ocena: 5)
2016-07-27 08:24:49

Nie wiem skąd wzięliście takie wesela.... to Polska nie Ameryka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1