Historia Oli: Chcę się zemścić na narzeczonym za zdradę. Wymyśliłam, że...

23 Grudnia 2016

Czy plan Oli ma szansę się powieść? Co wymyśliła?

zemsta narzeczonej

Żadna kobieta nie może mieć 100 proc. pewności, że ukochany mężczyzna jest jej wierny. Po pierwsze uczucie często przesłania wątpliwości i niektóre sygnały, które w normalnej sytuacji powinny zaniepokoić. Zakochane osoby mają również tendencję do odrzucania od siebie informacji burzących spokój i nawyk tłumaczenia sobie błędów drugiej połówki.

Dane dotyczące Polaków nie są zachęcające, ponieważ do zdrady przyznaje się aż 28 proc., jak pokazują badania seksuologów. To prawie dwa razy więcej niż w przypadku Polek. Niestety wnioski naukowców nie napawają optymizmem. Wielu z nich uznało, że ludzie mają zdradę w genach. Tę opinię podziela m.in. dr David Barash – zoolog i psycholog.

Wiele kobiet kontroluje swoich facetów właśnie z obawy przed zdradą. Śledzą uważnie facebookowe konta, wypytują o nowe znajomości i zakazują kontaktów z ładniejszymi koleżankami. Są też kobiety przekonane, że nie ma co pilnować faceta, bo jak zechce, i tak pójdzie do innej. Nieważne do którego grona należysz, trzeba powiedzieć sobie jasno, jeżeli trafisz na mężczyznę bez większych skrupułów, nie zapobiegniesz zdradzie. Wtedy będziesz miała dwa wyjścia: Wybaczyć i dać mu drugą szansę albo zostawić go.

Olę zdradził narzeczony. W marcu mają ustaloną datę ślubu. Dziewczyna nie wybaczyła mu, ale i nie zostawiła go. W jej głowie powstał pewien plan i pyta się Was, czy dobrze wszystko obmyśliła...

Zobacz także: Poznaj uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! PASUJĄ DO SIEBIE?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kaja
(Ocena: 5)
2016-12-29 21:00:47

Genialne? Ile ty masz lat? 16? Najglupszy pomysl na jaki moglas wpasc, wyjdziesz na idiotke a jemu wszyscy beda wspolczuc i pocieszac. Zastanow sie i spojrz na to z perspektywy osoby z zewnatrz ktora nie wie ze on cie zdradzal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 22:06:06

Jeśli nie podasz powodu, to ty będziesz czarnym charakterem w tej sytuacji. Jak już chcesz to zrobić przed wszystkimi w kościele to tak, żeby ludzie się dowiedzieli o co chodzi... Bez sensu ten twój plan. Wyjdziesz na rozpieszczoną zołzę a on na biednego opuszczonego chłopca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-25 21:10:15

Pewnie... Niech rodzice wybulą hajs na głupie pomysły rozwydrzonej córeczki. Trzaśnij palantowi w twarz, a nie baw się w aktorkę, która ma jakąś role do odegrania. Po realizacji Twojego pomysłu wyjdziesz na idiotkę. Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 18:41:31

Dokładnie. Nie dość, że się poniży, bo przecież przez kolejne 3 miesiące będzie "dawać" zdrajcy ( bo jak inaczej można to nazwać? ) to jeszcze później z siebie głupią zrobi takim zagraniem. Jak się chce zemścić to niech zrobi coś co trafi bezpośredniego w niego a nie w jej i jego rodzinę i znajomych a na dodatek zmarnuje wszystkim dzień bo zaplanowaną szopkę odstawić będzie musiała. Zrobi jak chce, ale jak dla mnie siedząc dalej z takim facetem, po to by się zemścić po dłuższym czasie, udając, że wszystko jest w porządku robi krzywdę sobie samej i na dodatek zniża się do jego poziomu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 19:55:41

On będzie tym pokrzywdzonym, a Ty zostaniesz ta zła. Tymczasem jest odwrotnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 15:33:36

A pomyślałaś o innych ludziach, którzy specjalnie zarezerwowali sobie ten dzień? Którzy wydali pieniądze na strój dla siebie? Na prezent? Czy Ty w ogóle pomyślałaś o czymkolwiek poza sobą? Szczerze? Gdybym się dowiedziała o zdradzie drugiej połówki, to odebrałoby mi to wszystkie siły jakie mam. Nie miałabym energii na to, żeby obmyślać jakąś zdradę, pierdyolion intryg. Stuknij się w głowię i zastanów 10 razy nad tym, co chcesz zrobić, bo możesz wystawić siebie i swoich rodziców na ośmieszenie przez zachowanie ich jedynej córki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 16:34:13

Dokładnie. To co ona chce zrobić nie zrani jego, tylko narobi niepotrzebnych problemów jej i jej rodzicom. Ponadto ludzie stracą wolny dzień na to by zobaczyć jakąś zaplanowaną szopkę. Jak chcesz się zemścić to wymyśl coś co ugodzi w NIEGO, a nie jeszcze go wybieli. Uciekając z przed ołtarza bez słowa spowodujesz co najwyżej wysyp negatywnych komentarzy na samą siebie. Nikt normalny nie uzna, że dobrze zrobiłaś, tylko ludzie będą źli, że stracili pieniądze i czas na coś takiego. Załatw to wcześniej zamiast tracić czas i pieniądze na nieodpowiedniego człowieka. Poza tym nie jestem w stanie zrozumieć jak Ty jesteś w stanie ciągnąć takie coś dalej przez 3 miesiące. Jesteś w stanie normalnie z nim nadal sypiać, całować się, serio? Jakby mnie facet tak zranił to na pewno nie miałabym ochoty przez kolejne miesiące z nim sypiać po to aby zemścić się akurat w tamten dzień. Zamiast się poniżać, zachowaj choć trochę godności i zrób to faktycznie z klasą zamiast zniżać się do jego powodu i robić przez kolejne miesiące za dz*wkę niewiernego faceta;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 08:18:01

Zachowanie godne porzałowania. Nie upokorzysz narzeconego, tylko siebie wraz z rodzina. Najwidoczniej jeszcze nie dojrzałaś, bo opisane zachowanie przyrównałbym do zachowania nastolatka, ktory jeszcze nie przejmuje się do konca konsekwencjami swoich czynów. Jednym słowe SKRAJNA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 03:26:00

Padłabym ze wstydu, gdyby moja córka się tak zachowała. Nie mówiąc o udawaniu przez kilka miesięcy, żenada. Seks też udajecie? Ja nie wierzę w taką historię, nikt nie jest taki głupi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 21:29:06

staniesz się suką która zostawiła kochającego chłopaka przed ołtarzem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 20:24:30

Dobry pomysł, ale lepiej by to wyglądało, gdybyś przy przysiędze powiedziała, że nie możesz wyjść za człowieka, który nie jest w stanie dochować Ci wierności już przed ślubem i serdecznie zapraszasz wszystkich gości na poczęstunek (przygotowane wesele). Bo tak to ludzie mogą pomyśleć, że to Ty się zachowujesz lekkomyślnie. Zresztą na pewno nie będą zawiedzeni, ludzie lubią jak coś się dzieje. Tylko nie rezygnuj z wesela, niech impreza się odbędzie, goście się najedzą i już w ogóle będą zadowoleni. Tu dziewczyny się wypowiadają, że będzie to wielka strata pieniędzy. Kochane, pieniążki to nie wszystko, zresztą jak Ola się zdecyduje na wesele, to niczego nie straci. A zresztą ujrzenie miny tego oszusta będzie bezcenne :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-24 11:53:43

Pieniądze to nie wszystko, ale też z nieba nie spadają. Wydanie kilkadziesiąt tysięcy rodziców po to żeby się zemścić na facecie jest słabe. W ogóle zastanawia mnie jedno... chce to ciągnąć kolejne 3 miesiące czyli rozumiem, że normalnie uprawia z nim seks, dochodzi między nimi do czułości itp. Nie byłabym w stanie kochać się z facetem którego nienawidzę i robić takie rzeczy tylko w imię zemsty. Zwłaszcza, że jej pomysł jest beznadziejny. Narobi problemów sobie, rodzicom, wystawi się na pośmiewisko a tego faceta wielu potraktuje jako "poszkodowanego" nawet jeśli po fakcie wyjdzie, że ją zdradzał. Ludzie stwierdzą, że mogła go zostawić wcześniej a nie robić cyrki i to na nią spadną pomyje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 19:51:34

Ty chcesz się zemścić na nim czy swoich rodzicach, rodzinie i znajomych? Bo to co chcesz zrobić zrobi krzywdę przede wszystkim im. Po pierwsze - narazisz rodziców na wielkie niepotrzebne koszta, co by nie mówić rodzinę też, bo przecież każdy będzie miał ten dzień ZMARNOWANY, bo przyjdzie na ślub a tu się okaże, że jakaś szopka została wcześniej ukartowana. Jeśli już tak bardzo chcesz to zrobić to poinformuj ludzi, że wesele się nie odbędzie - czyt. impreza na sali, jeśli jest tylko możliwość to odwołaj ją, jest szansa, że chociaż część pieniędzy odzyskacie. "Szopkę" w kościele możesz zrobić, jeśli tak bardzo tego chcesz, ale zamiast uciekać, powiedz po prostu, że nie możesz za niego wyjść bo nie dochował wierności. Pomyśl logicznie, uspokój się i zamiast robić problemy samej sobie i swoim rodzicom, skazywać się na różne komentarze ze strony rodziny i znajomych, zrób coś co trafi TYLKO w niego, a nie w ludzi którzy niczym nie zawinili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz