Gorzka historia Marleny: „Eks mojego męża zrujnowała mi ślub. To podłe, co wyprawiała na weselu!”

24 Kwietnia 2017

To nie epizod z horroru, ale prawdziwego życia.

nieudany ślub

Była dziewczyna faceta to wróg numer jeden związku. Ile kobiet mogłoby opowiedzieć o nerwach i łzach wylanych z jej powodu? Niektóre eks potrafią być bezwzględne i walczą o mężczyznę, nie przejmując się nikim ani niczym. Stosują szantaż emocjonalny, śledzą, dręczą wiadomościami i telefonami, grożą. Są takie, które zgotowały piekło nowym partnerkom swoich byłych mężczyzn.

Niestety w wielu przypadkach zranionym, odrzuconym eks udaje się osiągnąć cel albo przynajmniej trochę namieszać w życiu szczęśliwej pary. Co sprytniejsze dziewczyny grają na poczuciu winy byłego partnera. Starają się wzbudzić litość, a nawet wskoczyć mu do łóżka. Wiadomo, że jeżeli nowa dziewczyna się dowie, prawdopodobnie go wtedy rzuci. Zmanipulowani, słabi psychicznie faceci dają się wciągnąć w tę grę. Czasami mają przeświadczenie, że zmarnowali byłej kilka lat życia albo mocno ją zranili. Dlatego postawienie sprawy na ostrzu noża zdarza się rzadko. Raczej starają się załatwić sprawę polubownie. Jeżeli nowa dziewczyna nie wykaże się sprytem i stanowczością, może przegrać walkę. Zwłaszcza, gdy związek jest świeży, a facet był ze swoją eks kilka lat. Nowe uczucie nie zawsze okazuje się najważniejsze. Wielu mężczyzn czuje sentyment do byłej partnerki. Poza tym łączy ich przywiązanie.

Marlena uważała, że problem z eks swojego faceta ma już z głowy. Nie podejrzewała, do czego dopuści się w dniu ich ślubu.

Marlena twierdzi, że ta kobieta zniszczyła jej wielki dzień. Przeczytajcie jej historię.

- To wszystko, co niedawno wydarzyło się w moim życiu, było bardzo skomplikowane. Na imprezie poznałam faceta. Fajnego, przystojnego, miłego. Myślałam sobie – cud! I taki jest wolny? Gdzie jest haczyk? Bo Emil miał już prawie 30 lat. Po kilku tygodniach spotykania się zostaliśmy parą. Niedługo potem odezwała się eks Emila – Kasia. Już wiedziałam, że ona jest haczykiem. To imię do dziś budzi we mnie jak najgorsze skojarzenia.

Zobacz także: „Biorę ślub cywilny. W co powinnam się ubrać?”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-01 09:39:35

Była mojego chłopaka to moja wierna przyjaciółka już od paru lat. Sam starał się, byśmy się zaprzyjaźniły. Bardzo wspiera nasz związek i myślę ze bez niej rozpadłyby się pare razy. (Sama jest w trwałym związku). Rozważam czy nie będzie moją świadkową na ślubie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marli
(Ocena: 5)
2017-04-29 11:25:28

Ja też mam na imię Marlena, ale to na szczęście nie o mnie, hehe :D Ale mam pytanie, serio uważacie, że czarna sukienka na wesele to nie wypada? Bo tak sobie przegladam, jedna dziewczyna podrzucała tu galerię fotografa Fotoluka, że bardzo fajne zdjęcia, i na jednym jest dziewczyna w czarnej kiecce (4 w galerii wesele). Szczerze to chciałabym sama taką sukienkę, myślicie że nie wypada?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 09:11:27

Niech Darek zerwie z ta psychopatka!taka osoba w rodzinie nie wrózy noczego dobrego lepiej to szybko zakonczyc i po bolu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Smart1
(Ocena: 5)
2017-04-24 22:20:44

Aby uniknąć takiej sytuacji należy sprawić, że w oczach kobiety stajemy się nieudacznikami. Hantle zamienić na butelkę piwa, wyjścia na miasto zastąpić całonocnymi sesjami z grami komputerowymi, weekendowe wypady do centrum handlowego obiadkami u rodziców. Gdy to kobieta zrywa, to masz gwarantowany spokój.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 20:52:14

wytrzaskałabym gł.pią pi.cze po ryju i tyle. Już przy pierwszej takiej akcji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 18:17:53

tort po oczepinach? hmm pierwsze slysze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ana
(Ocena: 5)
2017-04-25 10:20:48

Tort może być po oczepinach. Wszystko zależy od regionu. W okolicach północno- wschodnich tort podaje się na poczatku, ale w centralnej Polsce ZAWSZE po oczepinach jako zwieńczenie najważniejszych wydarzeń tego dnia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 14:46:46

Bo cóż jak jest się głupim i zaprasza eks to się tak ma

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 09:23:53

Dokładnie, też nie rozumiem po co zapraszać ex na własny ślub i wesele. To chore. To aż samo się prosi o kłopoty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 10:16:46

Przecież to była narzeczona brata pana młodego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 11:51:24

Ha ha otóż to :D ktoś tu chyba nie czytał artykułu przed skomentowaniem :D A co do samego artykułu- ex laska ewidentnie psychiczna i kwalifikująca się do leczenia, szkoda że przez nią autorka niestety nie będzie miała miłych wspomnień z własnego wesela....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-25 22:22:15

otóż to, takich ludzi się leczy - tzn. na ogół to oni nie chcą się leczyć. słyszałam o podobnej srace, co to sie chwali że odstawiła leki i dobrze jej z tym i od lat prześladuje byłego z którym była chwilę bo się kapnął, że jest walnięta... nawet dziecko im nie przeszkadza, twierdzi że jej 'rywalka' zrobiła mu je na siłę. od chyba 10 lat taka obsesja trwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 11:38:57

a w zyciu zadnych byłych na slubie chocby mieli byc nawet z moim bratem/ojcem/matką/whatever!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 10:41:31

Oj masakra. Wiem jak to jest bo mój kolega sypiał z taką dziewczyną. Mieli taki układ. Ja tego nie popieram, ale ich sprawa. Ta laska się w nim zakochała, chciała z nim być, on z nią nie i urwał kontakt. Potem związał się z inną dziewczyną, a gdy tamta się o tym dowiedziała uwiodła jego kumpla. I od tego czasu mąci. Skłóciła kumpli i do tamtej wypisuje bzdury. Zablokowali ją wszędzie gdzie mogli, ale ona mówiła, że i tak rozbije ten związek. Okropna sytuacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-24 07:58:24

Była mojego narzeczonego twierdziła że jest z nim w ciąży, że ze sobą spali jak my byliśmy już z sobą 4 rok. Cóż dziecko urodziło się ... czarne :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz