7 błędów, które popełniają wszystkie panny młode

08 Sierpnia 2016

Wybór sukienki, fryzury, troska o gości... Na co jeszcze musisz zwrócić szczególną uwagę?

błędy ślubne

Okres przedślubny to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu kobiety. Po pierwsze czeka ją zmiana statusu związku, a po drugie stoi przed nią wyzywanie zorganizowania wspaniałej ceremonii. Co prawda ma do tego doradców oraz innych pomocników, niemniej odpowiedzialność za ceremonię ponoszą państwo młodzi oraz ich rodzice. Podczas tak dużego zamieszania nietrudno o zrobienie kilku błędów. Te zdarzają się zawsze. Niektóre z nich popełniane są przez prawie każdą pannę młodą, ale nie można zaliczyć ich do kategorii małego kalibru...

Co najczęściej przydarza się kobietom przed ślubem? Na co powinny zwrócić szczególną uwagę, aby wszyscy mogli miło wspominać ten dzień? Nie popełnij tych błędów.

Dowiedz się, czy wszyscy goście będą mieli jak dojechać na ślub i wesele

Nie każdy ma samochód lub znajomych, którzy będą mogli zabrać ze sobą. Goście czasami muszą przemierzyć wiele kilometrów, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Skazywanie ich na pociąg czy autobus jest nieludzkie, tym bardziej że od przystanku muszę dotrzeć jeszcze do miejsca zawarcia związku małżeńskiego. Bywa, że spora odległość dzieli także kościół czy urząd od restauracji. Jeżeli gości jest sporo, warto pomyśleć o zorganizowaniu dla nich autokaru.

Zobacz także: Miesiąc miodowy: 6 idealnych miejsc na podróż poślubną

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
3.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

hahahah
(Ocena: 5)
2016-08-08 11:18:17

wg tego artykułu moje wesele to praktycznie jedna wielka klapa :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-08 10:43:31

Sorry, ohyda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-08 10:42:21

blad nr 1 - fryzura. Zadna mloda nie wyglada dobrze w koku. Te koki to jakies przeklenstwo! Na codzien rozpuszczone wslosy nosza, a na slub kok. Im bardziej sterczacy i na gabce tym lepiej. Ochyda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-08 11:19:26

Serio? Skąd masz takie informacje? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M-alien paranoia
(Ocena: 3)
2016-08-08 16:50:48

jeśli chodzi o kok to bez przesady, nie każda kobieta wygląda w nim źle. Poza tym teraz tworzy się o wiele ładniejsze i bardziej naturalne, nie jakieś zlepy z 50 warstw lakieru, wiec jakos to wygląda zazwyczaj, a koki na gąbce wygladają bardzo ładnie i fajnie, że to wynaleźli. Nie każdy lubi koki - rozumiem to, jednak uważam, że kobiecie jest najładniej w rozpuszczonych włosach co potwierdza też wielu facetów... na ślub powinny być rozpuszczone, kok nie odda całego piękna, więc w tym akurat sie zgadzam z komentarzem wyżej:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-09 01:19:41

Nie każdej kobiecie jest dobrze w rozpuszczonych włosach, nie wszystkie też mają piękne, gęste loki. Nie czarujmy się, jak ktoś ma cienkie strąki z natury lub z własnej winy, to rozpuszczone wlosy nigdy nie będą wyglądały dobrze. Tak więc nawet jeśli na co dzień taka panna młoda nosi włosy rozpuszczone, to w dniu ślubu chyba jednak lepiej je delikatnie podpiąć w jakiś prosty, elegancki sposób niż pozwolić by te strączki smętnie zwisały, psując efekt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ałła
(Ocena: 5)
2016-08-09 10:20:34

Ja na codzień nosze rozpuszczone, w domu upinam, ale nie wyobrażam sobie mieć na weselu rozpuszczonych. Włosy bardzo mi się przetłuszczają, puszą, u nasady klapną. po kilku tańcach wyglądałabym niechlujnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mucha
(Ocena: )
2016-08-10 15:21:57

Ja wyglądam zdecydowanie lepiej w koku i ogólnie włosach upiętych w górę :) Więc nie każda wygląda źle :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jolieorc
(Ocena: 1)
2016-08-08 07:14:45

beznadziejne rady, taki artykul pisane na siłę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1