7 bezsensownych rad na temat małżeństwa, które słyszą wszyscy narzeczeni

26 Czerwca 2016

Krewni i znajomi podpowiadają, na co trzeba uważać w małżeństwie. Zdaniem mężczyzn, niektóre rady są bezsensowne...

narzeczeni

Przed ślubem wszyscy narzeczeni słyszą wiele rad udzielanych z dobrą wiarą przez członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Wszyscy opowiadają, jak bardzo Wasze życie się zmieni, lepiej wiedzą, co zrobić, aby małżeństwo przetrwało i jak radzić sobie z kryzysem. W rezultacie zakochani zaczynają wyobrażać sobie czarny scenariusz i postrzegać małżeństwo jak traumatyczne doświadczenie.

Niektóre z rad kwalifikują się co najwyżej do tego, aby puścić je mimo uszu. Na pewno pojawią się lekcje od losu, z których trzeba będzie wyciągnąć wnioski, ale są one kwestią indywidualną.

Jakie bezsensowne rady słyszą wszyscy narzeczeni? Kilku mężczyzn zdecydowało się na szczere wyznania na łamach portalu elitedaily.com. Wszyscy zapewniają, że nie musicie się nimi przejmować. Są stereotypowe i nie ma gwarancji na to, że sprawdzą się w Waszym życiu.

Zobacz także: O czym tak naprawdę myślą młodożeńcy w czasie ślubu? (20 szokujących wyznań)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-26 19:14:38

re: 7 bezsensownych rad na temat małżeństwa, które słyszą wszyscy narzeczeni

Mimo, że nie mam męża I póki co ślubu nie planuje, to słyszałam kilka rad na temat małżeństwa i związków. Min: jak się zakochasz to wszystko się ułoży i będzie dobrze. Akurat! Tylko, że miłość bywa ślepa i można się zakochać w draniu i tego nie widzieć. Inna rada - co z tego, że pije, ważne, że ma pracę i pieniądze do domu przynosi. Nie bawi mnie facet, który po pracy dla rozrywki musi wypić pół litra wódki, a cały weekend chodzi pijany i wyrzywa się na mnie. Inne kwiatki- facet ma zawsze rację, nie pokazuj się chłopakowi bez makijażu i najlepsze ślub kościelny sprawi, że nigdy się nie rozwiedziecie. No hello! Moi rodzice brali ślub kościelny, a mimo to się rozwiedli! Najchętniej wypowiadają się na ten temat osoby, którym nie układa się w małżeństwie. . .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-26 20:24:50

Głupoty. Masz rację, można się zakochać w draniu, wiele jest toksycznych związków. Tak samo jak to, że kobiety tkwią w "związkach" z alkoholikami, niezaradnymi facetami, zdradzającymi je. Nie, facet nie ma zawsze racji, tak samo jak kobieta. Ślub kościelny również nie czyni małżeństwa lepszym od ślubu cywilnego. Tak samo jak to, że nie można się pokazywać facetowi bez makijażu. Jedna wielka głupota. Wypowiadają się na ten temat popieprzeni ludzie. Związek ma dawać radość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 5)
2016-06-26 10:31:17

re: 7 bezsensownych rad na temat małżeństwa, które słyszą wszyscy narzeczeni

te wszystkie rady pokazują kobietę jako jakąś rozpieszczoną księżniczkę, wokół której ma się kręcić świat. Nie wiem skąd u udzielających rad panów takie pojęcie. Jeśli mają takie żony to szczerze współczuje. Zgadzam się tylko z tym podejściem, że małżeństwo to kompromis i zarówno mężczyzna jak i kobieta powinni sobie zdawać z tego sprawę zanim zdecydują się na ten krok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1