6 typów mężczyzn, z którymi nie powinnaś brać ślubu!

09 Stycznia 2016

Na pytanie „Czy wyjdziesz za mnie?”, po prostu odpowiedz „nie”.

kandydat na męża

Wszystkie koleżanki wokół zaręczają się i wychodzą za mąż, a ty wciąż jesteś sama? Twój stan cywilny zaczyna ci doskwierać do tego stopnia, że uważasz się za starą pannę, choć jeszcze nie skończyłaś 30-stu lat? Spokojnie. Zanim dojdziesz do wniosku, że lepszy byle jaki mąż, niż żaden, weź kilka głębszych oddechów. Czasami naprawdę lepiej nie mieć nikogo niż skazywać się na życie u boku osoby, która po prostu na ciebie nie zasługuje.

Wasze listy: „Mój mąż ma kochankę. Rozwieść się i zrezygnować z życia w bogactwie?”

Zanim wejdziesz w kolejny związek, poznaj 6 typów mężczyzn, których żadna kobieta nie powinna poślubić. Zamiast tracić czas na kogoś takiego, lepiej rozejrzyj się za innym kandydatem na męża.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-09 17:19:02

re: 6 typów mężczyzn, z którymi nie powinnaś brać ślubu!

Jeszcze jest jeden typ- maminsynek. Taki właśnie był mój były. Co mamusia powiedziała było święte. Obiad ugotowala to w czoło ją całował i dziękował. Uważał, że jego mamusia jest najpiękniejszą kobietą na świecie - kobieta miała 50 lat a wyglądała na 75. Ona źle się czuła to skakał wokół niej jakby umrzeć zaraz miała, a jak ja źle się czułam to mówił, że marudze i żebym mu dała spokój. Nawet opowiadał mamusi szczegóły naszego pożycia. Zerwałam z nim po awanturze z jego matką. Jego mamusia upila się i zaczęła się mnie czepiać, a on stanął oczywiście po stronie mamusi i twierdził, że ona miała rację. No to powiedziałam im, że jego matka jest alkoholiczka, bo codziennie kupuje wódkę i upija się nią. Synuś też nie lepszy i za kołnierz nie wylewa. Na zapłacenie rachunków nie mają pieniędzy, ale na wódkę zawsze się znajdą. Nie dosyć, że maminsynek to jeszcze alkoholik!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 00:01:53

chyba juz to kiedys czytalam. piszesz o tym w kazdym komentarzu? weź już zapomnij. było minęło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1