Wybierzcie najseksowniejszego polityka 2008 roku!

26 Grudnia 2008

Władza wydaje się być bardzo sexy, a osoba na stanowisku - jeszcze bardziej. Badania od lat pokazują, że chętniej poromansujemy z kimś „ważnym" niż ze zwykłym śmiertelnikiem.

Wybierzcie najseksowniejszego polityka 2008 roku!

Polscy politycy, jacy są, każda z nas widzi. Wprawdzie nie są bogami seksu, ale co niektórzy wydają się bardziej atrakcyjni od innych. I nie zawsze decyduje o tym wygląd. Czasami wystarczą poglądy polityka, aby spojrzeć na niego „inaczej" niż dotychczas.

My, specjalnie dla was, sporządziłyśmy bardzo subiektywny ranking najseksowniejszych polityków - obecnych i tych byłych (ale równie znanych).

Uwaga, zaznaczamy, że nie zawsze kierowałyśmy się atrakcyjnością.

  1. Wojciech Olejniczak – przewodniczący polskiej lewicy. Nie bez powodu uplasował się na czołowym miejscu. Po pierwsze, aparycja - przystojny, brunet o lekko cielęcych oczach. Rozczula nas i bardzo pobudza wyobraźnię. Dodatkowo, stoi na straży wszelkiej, szeroko pojętej tolerancji.
  2. Radosław Sikorski – wysoki, postawny, mądry i z pozycją. Takiego faceta każda z nas chciałaby mieć u swojego boku. Poza tym, wydaje się być rozsądnym mężczyzną, który wie, gdzie jest i co ma robić. Jest byłym posłem PIS-u, który wstąpił do PO, za co dodatkowo dostaje od nas plus. Na swojej politycznej drodze ma tyle osiągnięć, że trudno byłoby je wszystkie zliczyć. Oby tak dalej!
  3. Zbigniew Ziobro – choć jego poglądy polityczne niekoniecznie odpowiadają naszym, ten facet ma to "coś". Trochę taki miś do potargania za włosy, trochę silny i twardy macho. W końcu, jest wiceprezesem PiS-u, a to zawsze robi wrażenie na płci przeciwnej.
  4. Paweł Poncyliusz – prawdziwe ciacho na mapie sejmu i senatu. Pewny siebie, a zarazem delikatny, męski, wysoki i szpakowaty... można by wymieniać i wymieniać. Wybranka 37-letniego posła PIS-u to prawdziwa szczęściara!
  5. Sławomir Nowak – poseł PO, ma zawadiacki wyraz twarzy. Jego oczy jakby zachęcają do wspólnej „zabawy" we dwoje. Z drugiej zaś strony, wydaje się być szorstki i nieowijający w bawełnę. Takich też lubimy. Niby spokojny, a jednak coś w duszy się skrywa... A, i zawsze jest świetnie ubrany!
  6. Ryszard Kalisz – aparycja prawdziwego Kubusia Puchatka, do którego lgną wszystkie stęsknione ciepła osoby. Plus przede wszystkim za jego poglądy polityczne, otwartość na nowe horyzonty i wewnętrzne ciepło. Każda kobieta chciałaby mieć u swojego boku mądrego i tolerancyjnego faceta!
  7. Donald Tusk – prawdziwy mąż stanu, na pozór opanowany, zdystansowany, ale od razu wzbudza zaufanie. Od 2007 roku sprawuje władzę na stanowisku premiera rządu i życzymy, aby pozostał tam jak najdłużej. Albo niech pójdzie o jeden krok dalej...
  8. Roman Giertych – groźny... bardzo groźny wyraz twarzy, ale nam się wydaje, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Poglądy polityczne, poglądami, ale coś nam mówi, że to fajny facet - taki, z którym jest się do grobowej deski. Postawny, wykształcony, z jasno sprecyzowanymi zasadami. Takich ludzi też potrzeba.
  9. Janusz Palikot – najbarwniejsza postać w polityce. Bogaty, frywolnie ubrany, ze specyficznym poczuciem humoru. U jego boku chyba nie da się nudzić! Założymy się, że wybranka pana posła Palikota jest przez niego rozpieszczana do granic przyzwoitości.
  10. Waldemar Pawlak – stateczny i spokojny, polityk PSL. Wygląda na faceta, który lubi kolacje przy świecach i czytanie książek przy kominku. Ech, jak romantycznie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (429)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-30 21:19:00

Olejniczak i Nowak... Mają coś w sobie:) A reszta totalna żenada...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-21 21:05:00

ostatnie cztery to przesada i to totalna :D chyba anty seks bo jak na nich patrze to od razu mi się odechciewa a ja obstawiam 5 <<<< on jest boski !!!!!!!!!!!!!!!!! noi Sikorski MMMMMMMM :))) ino schrupać re re re

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-19 11:48:00

wstrzymam się od głosu.;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-24 15:32:00

Jak juz to 1 ładne oczy xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-24 02:05:00

Paweł Poncyliusz siwizna jest całkiem sexowna :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-19 20:38:00

no z tym Giertychem to chyba przesada... ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-14 22:32:00

3 i 6 mm ciacha ;D a pan z 9 ma sexiaste włosy ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-13 21:55:00

Z wyglądu Poncyliusz ale z pogladów feeeeeeee!!!! No i Nowak tez cos w sobie ma... A tak poza wyglądem i partią to Donek musi być bardzo sympatyczny i milusi.;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-08 14:29:00

POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-03 21:05:00

[quote="Gosc"]hahahahhahahaha 6 zdecydowanie:d hahahahahahahahahhahahahaha[/quote] XD. Wojciech Olejniczak = tylko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz