Wakacje blogerek: Zdjęcia z najbardziej egzotycznych podróży, za które NIC nie płacą!

02 Lutego 2015

Blogerki to mają życie! Niekiedy nawet lepsze niż większość znanych celebrytek.

Kasia Tusk

Blogerki to mają życie! Niekiedy nawet lepsze niż większość znanych celebrytek. Szafiarki często bowiem mogą pochwalić się większą kolekcją luksusowych ubrań i dodatków niż gwiazdy, są stałymi bywalczyniami pokazów i prestiżowych imprez, a przy tym nie muszą ukrywać się przed paparazzi. Żyją przecież z pozowania. My jednak najbardziej zazdrościmy im wspaniałych i egzotycznych podróży. Wielu z nich udaje się bowiem wyjeżdżać zupełnie za darmo w ramach różnego typu modowych inicjatyw, w których biorą udział. Jakie miejsca do tej pory odwiedziły jedne z najbardziej popularnych blogerek?

Trzeba przyznać, że szwedzkie blogerki bardzo często opuszczają chłodną Skandynawię i wyjeżdżają w cieplejsze rejony świata. Kenza Zouiten właśnie wróciła z Tajlandii, zaś Angelica Blick spędza zimowe ferie na Kubie. Fanny Lyckman niedawno wróciła z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywała na gorących plażach. 

Alicja Zielasko, która na co dzień mieszka w Londynie, w dzielnicy Notting Hill, często wyjeżdza do USA czy Paryża, realizując liczne ze swoich modowych projektów. Chiara Ferragni, której biuro mieści się w Mediolanie, odwiedziła ostatnio Paryż i po raz pierwszy była gościem pokazu haute couture. Także polskie blogerki biorą udział w wielu inicjatywach promocyjnych, które umożliwiają im odwiedzenie pięknych zakątków. Jessica Mercedes i Maffashion były m.in. razem w Barcelonie i w Weronie. Kasia Tusk na zimowe ferie pojechała na początku stycznia. Na Instagramie pochwaliła się ujęciami z monumentalnych stoków we Włoszech! 

Zobaczcie, gdzie blogerki spędzają wakacje, a także w jakich egotycznych miejscach zdarza im się pracować!  

Więcej podobnych newsów znajdziecie na BOSKA.PL

 

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pampi
(Ocena: 5)
2017-09-19 09:47:58

tylko że one tam sa w pracy a nie na wakacjach ;) ja na urlopie chce mieć 100 lenistwa, plażowania, dobrego jedzenia i zupełnie nic ma mnie nie interesować :P dlatego jeszcze tej zimy lecę na all inclusive do tajlandi z Itaką :) lubię się z nimi urlopować bo mają dobre promocje i organizację na ysokim poziomie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-06 16:47:11

re: Wakacje blogerek: Zdjęcia z najbardziej egzotycznych podróży, za które NIC nie płacą!

Ale one tech sponsorow maja dzieki nam. To my wchodzimy na te blogi i nabijamy im konta. Wiec nie rozumiem oburzenia. Tak jak wspomniaj Anonim wczesniej jedyna denerwujaca rzecz w nich to to ze uwazaja sie nie wiadomo jakie gwiazdy. Fakt ze umiejetnosc dobrego ubrania sie to jest talent ale nie przesadzajmu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-02 14:28:46

re: Wakacje blogerek: Zdjęcia z najbardziej egzotycznych podróży, za które NIC nie płacą!

mnie to wkurza jedynie to, że uważają się za gwiazdy, łażą po imprezach dla celebrytów i brylują na ściankach. dlatego też denerwuje mnie Maffashion albo Jessica Mercedes. a np. bardzo lubię Jestem Kasię albo Kasię Tusk. Stylizację klasyczne, sama uwielbiam się tak ubierać, czerpię inspirację. a to, że jeżdżą gdzieś za darmo dzięki blogowi, to ok. modelki też podróżują za darmo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
laura
(Ocena: 5)
2015-02-02 11:15:19

re: Wakacje blogerek: Zdjęcia z najbardziej egzotycznych podróży, za które NIC nie płacą!

No rzeczywiście Czarnogóra, Włochy czy Hiszpania to mega egzotycznie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-02 13:44:58

Paryż i Szwecja tym bardziej ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1