Kaczyńskiego nazwała kryptogejem, a Rozenek - sprzątaczką. Dziś Manuela Gretkowska obchodzi 52. urodziny!

06 Października 2017

Z tej okazji przypominamy 7 jej najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi.

Manuela Gretkowska

Manuela Gretkowska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w showbiznesie. Słynie z ciętych, dosadnych komentarzy. Kieruje je zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Do celebrytów, polityków i zwykłych ludzi. Ponieważ dziś są jej urodziny, z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć Wam jej najbarwniejsze wypowiedzi. Trzeba Manueli przyznać, że ma fantazję i odwagę... Ponieważ jest założycielką Parii Kobiet, Gretkowska najczęściej krytykuje płeć męską. Wiemy, że mężczyźni nie dorastają do rzeczywistości, więc hołubimy synusiów, wyręczamy, wychowujemy narcystycznego mizogina. Synusie-chu**sie nauczyli się wykorzystywać kobiety i jeszcze nimi gardzić. Taka właśnie jest polska polityka: jesteś ci*ą, bo jesteś kobietą i tylko o twojej ci**e będziemy dyskutować, to znaczy okładać ją zakazami” - to jeden z jej odważniejszych komentarzy, który ukazał się w Newsweeku.

Komu jeszcze nie szczędziła obraźliwych epitetów? Nie uchronił się przed nimi nawet prezydent i jego żona.

Andrzej Duda

– Kiedy patrzę na prezydenta Dudę, to mam nieodparte wrażenie, że jest ministrantem. Nie wiem tylko, czy on zdaje sobie sprawę, że służy do czarnej mszy, jaka jest właśnie odprawiana przez rząd razem z Kościołem. Praca [Sejmu] nocą to nie jest tylko kwestia prędkości, ale praca nocą to jest zachowanie właściwe mężczyznom w depresji. Nie śpią po nocach i są wk**wieni - można było przeczytać w jednym z numerów “Newsweeka”, jak wskazuje portal viva.pl.

Zobacz także: Tak wyglądają dzieci Elizy i Trybsona!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-06 13:18:16

Kwiecisty język i bardzo trafne spostrzeżenia. Nie dla przeciętnego Polaka, który nie czyta książek i nie ma podstawowej wiedzy o świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Xxx
(Ocena: 1)
2017-10-06 08:05:31

Pani, ktora koniecznie chce się wypropować, mocno krytykując innych, a jednoczesnie sama jest godna pożałowania. Czy ta jej krytyka jest taka kontrowersyjna? Na taka się kreuje, ale zwyczajnie tylko glosniej i dobitniej formuje w zdania rzeczy, o ktorych jej czytelnicy(o, zgrozo!) Chcą uslyszec. Totalne dno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-06 09:26:47

Zgadzam się, tania z niej atencjuszka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1