Triumf Deynn i Majewskiego: Tłum fanów na premierze ich książki!

14 Września 2017

Tym razem hejterzy nie znajdą powodu do krytyki?

deynn i majewski

Marita Surma i jej chłopak Daniel Majewski są obecnie jedną z najbardziej popularnych par celebrytów. Rozgłos zdobyli dzięki prowadzeniu bloga, publikowaniu zdjęć na Instagramie oraz specyficznemu sposobowi bycia. Blogerzy zajmują się tematyką lifestylową. Promują zdrowe odżywianie, treningi fizyczne, doradzają, jak się zmotywować do działania i jak osiągnąć szczęście. 13 września odbyła się premiera ich książki, która stanowi zbiór wszystkich porad. Złośliwi komentują, że to dzień, w którym upadła polska literatura, ale Deynn i Majewski się nie przejmują. Mają swoje pięć minut i robią wszystko, aby je wykorzystać.

Książka nosi tytuł Trening życia. Przede wszystkim ma zainspirować czytelników do walki o osiągnięcie sukcesu. Zarówno tego wizerunkowego, jak i życiowego. Znajdziemy w niej wskazówki dotyczące motywacji, zwątpienia, trudnych powrotów oraz ciągłej pracy nad sobą. Zainteresowani dowiedzą się m. in., skąd czerpać motywację do treningów, jak znaleźć idealną dla siebie dietę oraz jaki plan treningowy będzie najbardziej skuteczny. Podsumowując, to kwintesencja tego, co obecnie zajmuje młodych Polaków. Świetny wygląd oraz życiowy sukces.

Zobacz także: Internet śmieje się z wizyty Deynn i jej chłopaka u Wojewódzkiego (Mamy najlepsze cytaty!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-16 12:23:38

Ale po co ich hejtować? Nie lubisz, nie kupuj książki, nie interesuj się ich życiem. Świat nie schodzi "na psy" przez to, że ktoś obserwuje Maritę i Daniela na Instagramie, bo to nie ma nic do rzeczy, tylko przez to, że ludzie zamiast robić swoje, poświęcają swój cenny czas na wytykanie innym błędów, zamiast zająć się własnym życiem. Pozdrawiam nie-hejtujących ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
donika
(Ocena: 5)
2017-09-15 05:57:36

uwzięli się wszyscy na nich.....nie jestem ich fanką,ba nigdy nie kupię nawet ich książki.Ale niech sobie robią co chcą,przecież nie robią nikomu krzywdy.Ich 5 minut niech korzystają. Miłego dnia :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 12:35:53

Bez przesady w tym krytykowaniu, niech sobie robią co chcą, a ci którym się to nie podoba niech nie oglądają i juz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-14 13:32:36

Czyli mam nie oglądać odcinka wojewódzkiego, bo była Deyn? Niech sie nauczy mówic

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1