Susan Boyle nie radzi sobie z popularnością!

01 Czerwca 2009

Zwyzywała gości hotelowych oraz policjantów. Dostało się nawet telewizorowi.

Susan Boyle nie radzi sobie z popularnością!

Susan Boyle jest jedną z największych gwiazd najnowszej edycji brytyjskiego „Mam talent”. Z informacji, jakie ujawnił jeden z jurorów show, wynika, że 48-letnia mieszkanka Szkocji nie radzi sobie z popularnością, jaką zyskała w zaledwie kilka chwil.

Rezolutna Brytyjka zagroziła producentom, że nie wystąpi w finale, ponieważ nie radzi sobie z presją. Zagroziła, że wróci do swojej wioski i ukochanego kota - Pebblesa. Do kolejnych problemów doszło w hotelu Wembley Plaza. Panna Boyle w kierunku telewizora, w którym właśnie leciała transmisja „Mam talent”, krzyknęła „F**k off”. Działo się to w momencie, gdy jeden z jurorów wysoko ocenił występ jej konkurenta - 12-letniego Shaheena Jafargholi. Następnego dnia doszło do utarczki słownej między Susan a innymi mieszkańcami hotelu. Jej wybuch był spowodowany drwinami. Boyle powiedziała do nich:

„Jak k...a śmiecie tak do mnie mówić! Nie macie, k...a prawa!” (tłumaczenie Dziennik.pl).

Policja przybyła na miejsce zdarzenia nie umiała uspokoić śpiewaczki. Oberwało się też funkcjonariuszom.

Na swoim blogu w obronę wziął Susan Piers Morgan - jeden z jurorów. Prosi, aby ludzie mieli na uwadze trudności, z jakimi musi się mierzyć Szkotka o anielskim głosie:

„Susan Boyle to bardzo miła osoba, ma wielkie, hojne serce, ale miała naprawdę ciężkie życie. W czasie jej narodzin nastąpiły komplikacje i Susan urodziła się z niedotlenieniem mózgu, co spowodowało późniejsze trudności w nauce. Lekkie upośledzenie spowodowało, że w szkole przezywano ją <<Simple Susan>>" (tłumaczenie Onet.pl).

Znajomi Susan określają ją jako osobę, która zawsze pomaga innym, lubi się bawić i czas poświęca na działalność we wspólnocie przykościelnej.

Zobacz także:

Fabia Cerra walczy z kompleksami w „Mam talent”! VIDEO

Brytyjka przy kości weszła na scenę i zrobiła erotyczne show, aby pokazać, że pulchne ciało też może być piękne.

„Wielka siostra” – pornograficzne reality show z Pragi

Dom publiczny, w którym zamontowane są kamery transmitujące wizyty gości na żywo w Internecie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (96)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-08 12:51:04

Lol2.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-17 12:32:00

I po co szła do tego programu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-10 23:20:00

jest zajebista!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-07 16:06:00

Witamy ! Jesteśmy studentami drugiego roku socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. W ramach zajęć z „Metod badań społecznych” przeprowadzamy internetowe badanie dotyczące użytkowników portali plotkarskich. Prosimy o poświęcenie 15-20 minut na wypełnienie ankiety. Uzyskane dane posłużą nam jedynie do opracowań statystycznych i nie zostaną nikomu udostępnione. Prosimy Cię o wypełnianie całego kwestionariusza w następujący sposób: w każdym pytaniu zaznacz tylko jedną odpowiedź, chyba, że pytanie mówi inaczej. Ankieta znajduje się pod adresem: http://cs.createsurvey.com/c/53/4953/survey/6673-7XFkdx.html Z góry dziękujemy za pomoc, wszystkie udzielone odpowiedzi są dla nas bardzo ważne. W razie pytań lub wątpliwości, możecie się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. badamy.portale@gmail.com tel. (48) 42/635 – 52 - 54

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-05 21:37:00

heh, ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-04 01:09:00

babka ma przecudny głos!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-03 22:53:00

chciała, to ma :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-02 23:10:00

uroda to ona nie grzeszy.. ale glos ma raczej spoko. Zreszta, wiedziala czego chce idac do tego programu. na pewno ona i jej znajomi liczyli na sukces, wiec niech teraz z tym walcza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-02 21:07:00

[quote="Teeger"][quote][b]HugMe[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]HugMe[/b] [quote][b]Teeger[/b] [quote=HugMe][quote][b]Teeger[/b] Na tym zdjęciu, wygląda jak stary, łysy facet po zmianie płci O_o[/quote] [quote]ciekawe jak ty wyglądasz :P[/quote] Najgłupsze i najbardziej dziecinne pytanie jakie można zadać w formie odpowiedzi :P hahaha zajrzyj sobie do profilu to się dowiesz :) [quote]mimo tego chce być sobą :P każdy ma prawo wyglądać jak chce :P teraz stała się gwiazdą :P więc teraz zawracają jej dupe z każdej strony :P i bardzo dobrze że sodówka nie uderzyła jej do głowy :P tylko od razu robi porządek[/quote] Ta część wypowiedzi nie bardzo do mnie przemawia, bo nie interesują mnie takie komercyjne programy do "ochów i achów", a tym bardziej co ona przeżywa, czy co robi i co ją w życiu spotyka, bo gówno mnie to obchodzi. Stwierdziłem fakt, ze zdjęcia.[/quote] [quote]to po ciul się w ogóle odzywasz :P [/quote] ... bo mogę i mam takie prawo, a tobie widzę, bardzo to przeszkadza i robisz wielkie halo :] wygląda jak chce i gówno Cię to obchodzi :P poza tym to jest starsza kobieta -- świata nie widziala.... to jak ma wyglądać?? pfff :P[/quote] Może jej choroba w jakimś stopniu przyczyniła się do takiego wyglądu?Nie oceniajcie jej...same nie jesteście "Miss" ;/.[/quote] następna co umie czytać dokładnie :P jak widzisz to Chłopak tutaj raczył wypowiedzieć swoją opinie o jej wyglądzie ;][/quote] Wy dalej nie rozumiecie, że mnie nie interesuje jakaś jej choroba i czy ona jest stara, ciekawa świata i inne bzdety :P Wypowiedziałem się bo miałem taką ochotę, a że wam się ta wypowiedź nie podoba i macie się dzięki temu kogo czepić to już nie mój problem tylko wasz :][/quote] JA PIERDZIELE CO ZA PUSTAKI Z WAS !!!!!!!! nie moge.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-02 20:48:00

[quote="HugMe"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]HugMe[/b] [quote][b]Teeger[/b] [quote=HugMe][quote][b]Teeger[/b] Na tym zdjęciu, wygląda jak stary, łysy facet po zmianie płci O_o[/quote] [quote]ciekawe jak ty wyglądasz :P[/quote] Najgłupsze i najbardziej dziecinne pytanie jakie można zadać w formie odpowiedzi :P hahaha zajrzyj sobie do profilu to się dowiesz :) [quote]mimo tego chce być sobą :P każdy ma prawo wyglądać jak chce :P teraz stała się gwiazdą :P więc teraz zawracają jej dupe z każdej strony :P i bardzo dobrze że sodówka nie uderzyła jej do głowy :P tylko od razu robi porządek[/quote] Ta część wypowiedzi nie bardzo do mnie przemawia, bo nie interesują mnie takie komercyjne programy do "ochów i achów", a tym bardziej co ona przeżywa, czy co robi i co ją w życiu spotyka, bo gówno mnie to obchodzi. Stwierdziłem fakt, ze zdjęcia.[/quote] [quote]to po ciul się w ogóle odzywasz :P [/quote] ... bo mogę i mam takie prawo, a tobie widzę, bardzo to przeszkadza i robisz wielkie halo :] wygląda jak chce i gówno Cię to obchodzi :P poza tym to jest starsza kobieta -- świata nie widziala.... to jak ma wyglądać?? pfff :P[/quote] Może jej choroba w jakimś stopniu przyczyniła się do takiego wyglądu?Nie oceniajcie jej...same nie jesteście "Miss" ;/.[/quote] następna co umie czytać dokładnie :P jak widzisz to Chłopak tutaj raczył wypowiedzieć swoją opinie o jej wyglądzie ;][/quote] Wy dalej nie rozumiecie, że mnie nie interesuje jakaś jej choroba i czy ona jest stara, ciekawa świata i inne bzdety :P Wypowiedziałem się bo miałem taką ochotę, a że wam się ta wypowiedź nie podoba i macie się dzięki temu kogo czepić to już nie mój problem tylko wasz :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz