Śmierć na oczach milionów za miliony funtów

10 Marca 2009

Reality show, które będzie przedstawiało ostatnie dni życia chorej na raka gwiazdy brytyjskiego "Big Brothera".

Śmierć na oczach milionów za miliony funtów

Jade Goody ma 27 lat, zasłynęła na Wyspach Brytyjskich udziałem w jednej z edycji „Big Brothera”. W programie widzowie mogli poznać ją jako kompletną ignorantkę, która twierdzi, że Mona Lisę namalował "Pistachio", Saddam Husajn jest sportowcem, a słynna włoska projektantka nazywa się "Parada".

Właśnie tą „głupotą” i bezpretensjonalnością wzbudziła sympatię widzów. Nie miała oporów przed zadawaniem najprostszych pytań, które dla niektórych są „oczywistą oczywistością”. W jednym z wywiadów po programie przyznała, że tak naprawdę nie ma żadnych talentów i jest sławna po prostu. Wykorzystała swoje pięć minut. Choć nie wygrała "Big Brothera", to jej biografia znalazła się na liście bestsellerów, a Brytyjki pachniały sygnowanymi przez nią perfumami.

Status skandalistki pozwolił jej wystąpić w „Big Brother Celebrities”. Tym razem w programie dała się poznać jako rasistka, która poniżała bollywoodzką aktorkę, Shilpę Shetty. Kazała jej wracać, skąd pochodzi, naśmiewała się z jej błędów językowych. Teraz ponownie wróciła w blasku fleszy, już nie jako była gwiazda reality show, ale jako celebrytka, która publicznie zmaga się z nowotworem.

W sierpniu zeszłego roku dowiedziała się, że ma raka szyjki macicy. Jakiś czas temu okazało się, że nowotwór przerzucił się na inne narządy wewnętrzne i nie szans na wyleczenie. Jeszcze nie tak dawno tabloidy nazywały ją wiedźmą, ale teraz żyją jej historią, co dzień zdając relację z tego, co robi i jak się czuje Jade Goody. Ostatnio, całkiem łysa, wzięła ślub, a jej druhny podczas wieczoru panieńskiego, na znak solidarności, wystąpiły w czepkach.

Chęć pokazania ostatnich dni życia przez Jade w specjalnym reality show, rozpoczęła dyskusję na temat granic tego, co prezentuje telewizja. Dla jednych jej decyzja jest oznaką heroizmu, który oznacza determinację i chęć życia, dla innych - ostatnią zagrywką pod publiczkę. Stacje telewizyjne pojedynkują się o to, która zapłaci więcej i pokaże ostatnie tchnienie Jade. Cena na pewno sięgnie kilku milionów funtów, skoro za zdjęcia ze ślubu na wyłączność, magazyn „OK!” zapłacił 700 tysięcy funtów, a stacja „Living TV” za transmisję - okrągły milion.

Zobacz także:

Łysa reklama, czyli dlaczego kobieta pozwoliła sobie ogolić głowę?

Połknęła pierścionek zaręczynowy!

Joanna Martel

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (163)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 21:31:30

QD5JG1 hklxoqxpcpxx

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 10:32:54

P5lNTf cbztrwekenfc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 17:20:11

These topics are so confusing but this heepld me get the job done.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-16 13:07:00

szkooda mi jej ale uwazam ze ona jest baardzo nie odpowiedzialna osoba...;/ jak mozna sprzedawac telewizji ostatnie dni swojego zycia..;/ okropne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 15:51:00

jak mozna sprzedać się za smierć .? : (

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-05 14:39:00

Jak można sprzedawac swoją prywatnośc ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 19:33:00

[quote="Gosc"][quote=Gosc] [quote][b]Gosc[/b] Właśnie nie wiem. Jak można pokazać śmierc na antenie???!!! A jak będą to oglądać dzieci???!!! Sama mam 13 lat i jak pomyśle że miałabym to obejrzeć to robi mi się niedobrze!!! Przecierz mi to wspomjnienie zostało do końca życia!!!!! Jak tak dalej będzie to ten świat się zniknie!!!![/quote] Świat się zniknie?? dziecko, myśl częściej o śmierci, ponieważ takich wieśniaków i idiotów jak ty i tak jest za dużo. [/quote] To sie schowaj w domu i ich nie zauważysz, dziecko to nie dorosły i ma prawo się żle wyrazić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 18:40:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] Właśnie nie wiem. Jak można pokazać śmierc na antenie???!!! A jak będą to oglądać dzieci???!!! Sama mam 13 lat i jak pomyśle że miałabym to obejrzeć to robi mi się niedobrze!!! Przecierz mi to wspomjnienie zostało do końca życia!!!!! Jak tak dalej będzie to ten świat się zniknie!!!![/quote] Świat się zniknie?? dziecko, myśl częściej o śmierci, ponieważ takich wieśniaków i idiotów jak ty i tak jest za dużo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 18:37:00

Myślę że dobrze wyzwała (pomijając rasizm) tą hinduskę, zachowywała się jak księżniczka i ktoś musiał jej to dać do zrozumienia. A ona nie opublikowała swojej śmierci dla siebie (bo niby po co./) tylko żeby zabezpieczyć finansowo swoje dzieci po śmierci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 17:38:00

[quote="mrsPatunia"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] w XXI wieku wszystko jest na sprzedasz;/ ciekawa jestem czy istnieje jaka kol wiek granica tego co jest nieosiągalne dla mediów; bardzo dobrze, że dziewczyna jest na tyle silna, że korzysta z ostatnich swoich chwil życia, ale na litość boską wystawiać swoja śmierć na sprzedasz? [/quote] ale wy jesteście żałosne...;/ czepiacie się szczegułów...;/ zamiast dawać komentarze zgodne z tematem... sprzedaRZ! poczytaj słownik potem rób karierę na papilocie. a twoj post też zbyt obiektywny nie jest [/quote] raczej sprzedaŻ, obydwie siebie warte.. ;] [/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 14:57:36

...no i szczegÓłów ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz