Lista sławnych gwałcicieli

09 Listopada 2017

To oni - nasi ulubieńcy - zrujnowali życie wielu kobietom.

ofiara gwałtu

Afera seksualna w Hollywood zatacza coraz szersze kręgi. Wychodzą na jaw długo skrywane tajemnice. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni przyznają, że są ofiarami nadużyć. Kiedyś bali się o tym mówić, ale teraz dzięki świadectwom innych wychodzą z cienia.

Opowieści dotyczące hollywoodzkiej rzeczywistości szokują. Okazuje się, że ma ona niewiele wspólnego z dawnym amerykańskiem snem. Przepsutką do kariery coraz częściej bywa seks. Patrząc na uśmiechniętych aktorów trudno uwierzyć, że dopuścili się tak obrzydliwych czynów. Czerwony dywan, błysk fleszy oraz szerokie uśmiechy maskują prawdę. Niestety nasi ulubieńcy czasami okazują się zwyrodnialcami. Na ich codzienność składają się alkohol, narkotyki i przemoc seksualana.

Oto lista sławnych gwałcicieli oraz mężczyzn oskarżonych o molestowanie. To oni rozczarowali nas najbardziej.

Zobacz także: Prawdziwe historie: 5 ZGWAŁCONYCH kobiet szczerze opisało, co się wtedy stało..

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-09 11:15:24

Mnie najbardziej szokuje to, że ani jeden nie znajduje sie obecnie w wiezieniu. Rozumiem ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci, ale niektore czyny sa tak obrzydliwe, ze w ich wypadku ten brak konsekwencji po prostu razi w oczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-09 11:25:24

Nie znasz amerykańskiego systemu sprawiedliwości. To, że te dziewczyny opublikowały coś w sieci / powiedziały w wywiadzie nie oznacza, że policja robi wjazd na chatę i aresztuje faceta. Dopóki nie ma dowodów, nie ma aresztowania. Dodatkowo, w Stanach jest możliwość pozasądowej ugody, gdzie dana osoba zgadza się na nie stawianie zarzutów za pieniądze. :) Też wydaje mi się, że kilka z historii tych kobiet to sceny wyssane z palca. Wybicie się na tej całej aferze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1