Samobójstwo przez „Mam talent"

24 Października 2008

Video - zapowiedź samobójstwa. Wojtek Glanc, były uczestnik „Big Brothera", załamał się po odrzuceniu przez jurorów „Mam talent". Zręczna prowokacja, czy autentyczna tragedia?

Samobójstwo przez „Mam talent

W dniu finału "Mam talent" Wojtek Glanc zapowiedział swoje spektakularne samobójstwo, które zarejestruje i umieści jako video w Internecie. Przyczyną tak desperackiego czynu jest niepowodzenie w eliminacjach do show. Jednak nie są to jedyne powody. Według brzuchomówcy, cały świat sprzysiągł się przeciwko niemu.

Fani reality show na pewno będą kojarzyć Wojtka Glanca z którejś tam edycji "Big Brothera". To taki pan, który był brzuchomówcą i miał pacynkę - Eustachego. Wielkiej, ani zresztą żadnej, kariery nie zrobił. Jak sam mówi, winny temu faktowi jest TVN, który wypaczył jego wizerunek w show, a potem uniemożliwiał mu dalszy rozwój kariery. Ludzie zaczęli go odbierać przez pryzmat „BB", na czym cierpiała cała jego rodzina.

Wojtek zamieścił w Internecie kilkuminutowe video, w którym wyjaśnia powody swojej frustracji. Bardziej wygląda to jak rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi. Jak widać, jego marzenia polegały jedynie na tym, aby zrobić karierę...

Większość programów takich jak "Mam talent" (choć mają różne style) rządzi się jednym prawem - jurorzy są krytyczni, a pochylają się tylko w przypadku wielkich talentów. Trudno coś takiego powiedzieć o brzuchomówcy, no, chyba że miałby wielki talent komiczny, ale wtedy pewnie wyłowiliby go już menadżerowie z Las Vegas.

Zobaczcie pokrętne wyjaśnienia odnośnie samobójstwa na video. Żal nam Wojtka, ale nie jako osoby, która została wykorzystana, lecz jako ofiary. Może oglądał za dużo telewizji? Świat poszedł do przodu. Jeśli uważa, że ma talent, powinien nagrywać swoje występy i zamieszczać w Internecie. Publiczność zweryfikowałaby jego umiejętności. Jeśli naprawdę byłby mistrzem brzuchomówstwa, szybko stałby się gwiazdą. Widocznie jedyne, na co go stać, to promowanie się za pomocą najprostszych instynktów. Tym razem próbował wzbudzić żal...

(Na podstawie www.kominek.blox.pl)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (626)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-10 15:31:00

nie załamuj się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-05 13:05:00

Jezu... To takie Pierd***nie o Chopinie! Jakby chciał się powiesić to już dawno by to zrobił! To tylko żałosna próba stania się osobą publiczną! Jak ten Glanc tak chce to niech się zabija! Bo definitywnie Jolą Rutowicz czy Frytką na pewno nie będzie! Ten człowiek jest żałosny. Niech nie robi już obciachu i skończy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 17:16:00

Po wyjściu z BB Wojtek pisał na jednym forum dotyczącym reality show. Dał się poznać jako awanturnik, gwałtowny i gniewny, więc chyba nie bardzo jego obraz został przez TVN zmanipulowany. Obrażony na wszystkich z hukiem opuścił forum w przeświadczeniu, że nikt go nie rozumie, że wszyscy rzucają mu kłody pod nogi. Szkoda mi tego człowieka, pogubił się bardzo i to dawno temu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 01:28:00

A ja teraz to w morde bym mu dał jak bym na ulicy spotkał ze ludzi w blad wprowadza idiota i karierowicz nienormalny "HOLLYWOOD"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 01:06:00

KARZDY MA ZŁE LEPSZE CHWILE ALE TO NIE POWÓD ZEBY SIE ZABIJAĆ NIC NIE ZYSKA ŚMIERCIĄ NA CHYBA ZE TYM ZE CAŁA POLSKA BĘDZIE O TYM MÓWIC I WSPOMINAĆ LEPIEJ SIE ZASTANOWIC NAD TYM CO LUDZKIE A NIE BESTIALSKIE ZABIJAJAC SIEBIE UDOWODNISZ ZE JESTES SŁABY Panie Wojtku a chumorzasty jesteś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 00:25:00

gówno mnie to obchodzi. Człowieku co ty robisz z siebie ofiarę ?? trzeba żyć bo masz TYLKO jedno Życie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 00:22:00

juz 30 a mialo byc 29 jak zawsze czlowiek sie chcail pokazac przed kamera

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-29 21:52:00

[quote="Ninkaa"]Ciekawa jestem jezeli rzeczywiscie pokarze przed kamera o czym mowi czy nadal bedziecie tak pisac debil i wogole ?? coz nie ma jak obojetnosc ludzka[/quote] skoro żes taka wyczulona to leć mu na pomoc O_o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-29 21:51:00

Zgłoś sie lepiej do jakiegoś lekarz, który naprawi Ci zwoje. Nie dośc, że irytowałeś podczas Big Brothera to jeszcze nagrywasz tak beznadziejną wypowiedź.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-29 21:49:00

Zgłoś sie lepiej do fundacji PAJACYK

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz