Waszym zdaniem: „Angelina dostała to, na co zasłużyła!”

23 Września 2016

Diana cieszy się, że Angie dopadła karma...

Angelina Jolie rozwodzi się z Pittem

Nieważne, że na całym świecie toczą się wojny, ludzie giną i nie mają co jeść. Liczy się tylko to, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. W mediach pojawiają się różne spekulacje na ten temat, począwszy od pozamałżeńskich stosunków przystojnego aktora po nadużywanie przez niego środków odurzających. Chociaż wszystkich intryguje przyczyna, nie można oprzeć się wrażeniu, że damska część internetowej społeczności skupia się bardziej na tym, że Angelinę spotkał ten sam los, co Jennifer Aniston. Ten sam w sensie – związek z Bradem zakończył się fiaskiem. Tablice facebookowe zasypują się memami z byłą żoną Pitta, która triumfalnie podsumowuje zakończenie związku Brangeliny. `Us Weekly`donosi, że Aniston uważa, iż Angie dopadła karma. Trudno temu zaprzeczyć. Jak głosi stare porzekadło: Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu.

Podobnie myśli nasza czytelniczka Diana, która zdecydowała się napisać do redakcji maila i opisać swoje odczucia.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 16:34:55

Brad tez jest winny. Nie wiem czemu wszyscy tak go bronia!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 21:40:07

Jeśli facet poleciał za inną, będąc już w małżeństwie, to nie ma się co dziwić, że spisał się kiepsko jako mąż dla kolejnej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 21:05:47

Nie wzbudził moich emocji ich ślub, nie wzbudza i rozwód. Co mnie zastanawia naprawdę to fakt, że są ludzie, którzy tak emocjonalnie przeżywają prywatność gwiazd, z którymi nigdy słowa nie zamienili. Czy jest tu ktoś, kogo to "ruszyło" i bez kłótni, wyzwisk, oceniania i tak dalej wyjaśni mi, DLACZEGO? Ciemna jestem w takich sprawach, naprawdę nie rozumiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 20:24:22

Ja lubię i Angie i Jennifer i Brada. To co sie dzieje prywatnie miedzy nimi to ich sprawa. Zgodzę się tylko z jedną wypowiedzi poniżej; chodźby najpiękniejsza kobieta podwalała się do faceta, który KOCHA swoją żonę - nic nie wskóra, facet zostanie z tą z którą chce być - to naturalne... - widocznie zabrakło miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 17:28:05

Nie mogłam tych wypocin doczytać do końca...i nadziwić się nie mogę. Dlaczego kobiety są w stosunku do drugich kobiet tak okropne?Nie ma słowa o tym jak facet się zachował. Kurczę!Gdyby chciał zostać ze swoją poprzednią żoną,to by został! I nawet za przeproszeniem kobieta z rozłozonymi przed nim nogami by tego nie zmieniła. Dlaczego jesli dochodzi do zdrad obwiniane są tylko kobiety? A poza tym,który związek w dzisiejszych czasach(mam na myśli któryś z kolei) zaczyna się od czystej karty?Niestety,ale mało który. W większości przypadków coś zaczyna się już dziać w momencie bycia w związku. Dzieje się źle i akurat w tym danym momencie kogoś poznajemy i się to po prostu może zdarzyć. Wiele związków miało takie początki i nic na to nie poradzimy. I dalej-znów się ten związek rozpadnie,albo nie. Więc albo ta WASZA karma zadziała,albo po prostu nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 13:40:20

Też się cieszę z takiego obrotu spraw. Nie romansuje się z żonatymi facetami. Z resztą zawsze trzymałam stronę Jennifer, jest jakaś taka sympatyczniejsza. Angelina zawsze wydawała mi się niezrównoważona psychicznie. Jeszcze ta cała dzieciarnia... Masakra. Nie wierzę w tą całą karmę, ale dobrze tak Angelinie. Jeśli chodzi o Pitta - zdradzając swoje kobiety zachowuje się jak męska dz*wka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 17:28:00

Brad Pitt to skonczony idiota. Uwaza sie za nie wiadomo jakiego przystojniaka i mysli,ze moze traktowac kobiety jak przedmioty! Powinien najpierw sam spojrzec w lustro i ...w rozporek. Tam tez nie ma rewelacj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 17:30:48

(rewelacji)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 12:27:30

Angelina, jesli faktycznie przystawiała się i w rezultacie odbiła Jenn Brada- to beznadziejne zachowanie. Ale nie mogę pojąc faktu, dlaczego NIKT nie mówi o tym, ze Brad zachował się beznadziejnie? Gdyby faktycznie był w porządku, kochał Jenn, chciał z nią być, to żadna kobieta by nie zdołała go zdobyć. Prawda jest taka, że jeśli do faceta przystawia się kobieta, a facet nie dba o swój związek, to tak czy inaczej - prędzej czy później po prostu odejdzie. Brad widząc podrywy innych kobiet - w tym wypadku Angie - powinien dać jej jasno do zrozumienia, że nie ma szans, bo Kocha kobietę, z którą jest.. Jakby Brad nie chciał, to by nie odszedł. Przykre

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 09:39:46

Diano, a ja współczuje Tobie miałkiego życia. Jestem pewna,że Ciebie też dosięgnie karma i odrodzisz się jako jamochłon.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 08:32:08

Diana nie ma chyba innych rzeczy z których mogłaby się cieszyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz