Dwie Miss zrobiły sobie wspólne selfie i wywiązała się poważna afera. Kobietom i ich rodzinom grozi niebezpieczeństwo!

19 Grudnia 2017

Miss Iraku wraz z rodziną musiała uciekać z kraju przez zdjęcie, które zrobiła sobie z Miss Izraela. Wywołało ono falę nienawiści.

selfie dwóch miss

Konflikt Izraela z Irakiem ciągle trwa i doprowadza do kuriozalnych sytuacji. Wspólne zdjęcie obywatelek tych krajów sprawiło, że rodzina jednej z nich musiała opuścić swój kraj. Chodzi o Sarah Idan – Miss Iraku.

Wydawać by się mogło, że polityki nie powinno się mieszać z innymi sprawami, ale okazuje się, że jest ona wszechobecna. Nawet w konkursie Miss Universe nie można o niej zapomnieć. Zaczęło się niewinnie... Miss pochodzące z dwóch skłóconych krajów zrobiły sobie wspólne selfie. Sarah Idan zamieściła je w mediach społecznościowych z podpisem „Pokój i miłość od Miss Iraku i Miss Izraela”. Zrobiła to na kilka dni przed galą finałową. Selfie błyskawicznie rozprzestrzeniło się w Internecie i dotarło też do Irakijczyków pałających ogromną niechęcią do Izraelczyków. Wkrótce Sarah dostała ostrzeżenie od organizatora. Poinformował ją, że jeżeli nie usunie zdjęcia z mediów społecznościowych, zostanie pozbawiona tytułu Miss Iraku. Jej rodacy również nieprzychylnie odnieśli się do zdjęcia, a nawet grozili dziewczynie.

Matka Sarah poradziła jej, żeby mimo wszystko nie rezygnowała z konkursu. Dziewczyna posłuchała się, ale na wszelki wypadek zamieściła kolejny post w mediach społecznościowych. Napisała, że nie popiera polityki rządu izraelskiego. To nie pomogło. Przeciwnicy Izraela dowiedzieli się, kim jest rodzina Sarah i zaczęli jej grozić śmiercią. Rodzina w obawie o swoje życie opuściła kraj.

Sarah opowiedziała o wszystkim w rozmowie z CNN. „Powiedziałam: „zróbmy sobie zdjęcie”, żeby ludzie z naszych krajów mogli zobaczyć, że nie ma między nami problemów i właściwie jesteśmy ambasadorkami pokoju” – zrelacjonowała dziewczyna. Skutek był jednak taki, że zdjęcie tylko podsyciło nienawiść.

Zobacz także: Oto nowa Miss Polonia 2017. Zasłużyła na wygraną?

Źródło:www.wprost.pl
 

 

Good Night #nofilter تصبحون على خير

Post udostępniony przez Sarah Idan (Sarai) سارة عيدان (@sarahidan)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-21 00:32:52

btw. na wspólnym zdjęciu wyglądają jak spokrewnione :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 00:49:45

Co za bezsens.... co ma kurvva piernik do wiatraka ? Co zwykli, szarzy ludzie mają do polityki swojego głupiego państwa, którego są obywatelami ?! To że jakieś kraje się nienawidzą, to nie znaczy że mają dyktować warunki swoim obywatelom z kim mają się przyjaźnić/ zawierać związek a z kim nie. To jest ingerencja w nie swoje sprawy a to już podchodzi do braku wolności słowa i dyskryminację ! Ale to są ciapaki, więc co się dziwić......w cywilizowanej Europie takie coś nie miałoby miejsca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-21 00:34:25

Nie miałoby miejsca? Niech się wypowiedzą kobiety, które mają męża po którym widać, że pochodzi z innej grupy etnicznej to wtedy będziesz miała swoją cywilizację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-19 19:15:10

Coraz częściej myślę że polityka jest niczym sekta- ludzie tracą dla niej głowę, są skłonni nawet krzywdzić tych którzy myślą inaczej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-19 17:41:56

Teraz ta rodzina powinna dostać azyl w Izraelu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-19 16:08:54

Co za głupie narody.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-19 14:22:15

w jakich my czasach żyjemy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 00:52:22

Spokojnie, średniowiecze jest tylko wśród ciapatych. U nich dysryminacja i nienawiść do innych są na porządku dziennym. Swoją drogą, nie wiem co takiego Żydzi im zrobili, że aż tak się nienawidzą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1