Martyna Wojciechowska podpadła fanom. „Wstyd. Przestaje obserwować.(...)”

14 Czerwca 2018

Co takiego zrobiła?

Martyna Wojciechowska Żywiec Zdrój

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych celebrytek. Podziwia się ją za odwagę, mówienie prawdy i poświęcenie. Do tej pory raczej nie spotkała się z większym hejtem. Czyżby wreszcie nadszedł ten moment? Podróżniczka najwyraźniej zaliczyła poważną wpadkę wizerunkową, którą nadszarpnęła zaufanie fanów. Na Instagramie opublikowała wpis, wydający się przeczyć jej ideałom. Ludzie poczuli się oszukani. Dali temu wyraz w komentarzach.

Najlepsze książki o podróżach – TOP 6

Co takiego napisała Wojciechowska? W swoim poście zareklamowała wodę butelkową Żywiec Zdrój. „Plastik nie taki zły Żywiec Zdrój w programie #postronienatury kładzie nacisk na ochronę przyrody i uświadamianie, że nasze nawet najmniejsze działania mają finalnie olbrzymie znaczenie dla Natury Często w rozmowach o ochronie środowiska pojawia się temat plastikowych butelek na wodę MIT: szkło jest lepsze od plastiku. PRAWDA: oba surowce mogą zostać poddane recyklingowi ️ Jeśli jednak tam nie trafią to plastik rozkłada się 400-1000 lat, szkło - nigdy Problemem nie jest rodzaj użytego materiału, ale nasze postępowanie z nim. Dlatego tak ważna jest systematyczna segregacja śmieci w sprzedaży masowej to właśnie butelki plastikowe sprawdzają się lepiej niż szkło transport butelek plastikowych generuje mniejszą ilość Co2 Jedna plastikowa butelka, o wadze 28 gramów może pomieścić w sobie aż 1,5 litra napoju. Zapakowanie takiej samej pojemności w szkło to wielokrotnie więcej gramów tego surowca W rezultacie samochód jednorazowo przewiezie więcej produktu, który znajduje się w opakowaniu PET.
M.

Oto reakcje fanów:

- Wstyd... nie spodziewałabym się tego po kobiecie, która zjechała pół świata i jest jakże pro-ekologiczna itd... promować plastikowe butelki Ile pieniądz robi z człowiekiem!

- No plastik niestety jest zły. Podobnie jak smakowe wody napakowane cukrem

- Droga Martyno a conz BPA w zwyklych butelkach? Lepsze woda z kranu niz butelka zywca pod zwgledem zawartosic mineralow, czytanie skladow to wciaz nasza bolaczka

- Pani Martyno... Bardzo przykro czytać takie bzdury na profilu tak wpływowej osoby jak Pani

- Wstyd, ze w Polsce tak wpływowa kobieta promuje korzystanie z jednorazowych plastikowych butelek, zwłaszcza ze dokładnie w tym samym czasie na świecie tyle sie mówi o zanieczyszczeniu plastikiem i promuje zero waste. Zawsze mi pani tak imponowała, a teraz sie zawiodłam...

- Wstyd! Jak można promować wodę w plastiku i mówić, że to jest ok?! Ostatnio marka korporacyjnych szamponów, które są szkodliwe dla środowiska i których reklamy zaniżają samoocenę kobiet, a dzisiaj plastik? Co się z Panią dzieje?!

- Wstyd. Przestaje obserwować. Myślałam ze Pani jest mądrzejsza osoba która ma świadomość tego co się dzieje na świecie. A ta firma którą Pani promuje to musi mieć strasznego pr-owca i stratega, bo takie gadanie głupot to strzał w kolano. Traktowanie użytkowników marki jak idiotów. Cóż, szkoda.

- Co za bzdury! Jestem bardzo Panią rozczarowana, okropna akcja!

„Wstyd” to słowo, które było jednym z najczęściej używanych. Zgadzacie się, że Martyna Wojciechowska powinna się wstydzić?
 

 

Plastik nie taki zły Żywiec Zdrój w programie #postronienatury kładzie nacisk na ochronę przyrody i uświadamianie, że nasze nawet najmniejsze działania mają finalnie olbrzymie znaczenie dla Natury Często w rozmowach o ochronie środowiska pojawia się temat plastikowych butelek na wodę MIT: szkło jest lepsze od plastiku. PRAWDA: oba surowce mogą zostać poddane recyklingowi ️ Jeśli jednak tam nie trafią to plastik rozkłada się 400-1000 lat, szkło - nigdy️ Problemem nie jest rodzaj użytego materiału, ale nasze postępowanie z nim. Dlatego tak ważna jest systematyczna segregacja śmieci w sprzedaży masowej to właśnie butelki plastikowe sprawdzają się lepiej niż szkło transport butelek plastikowych generuje mniejszą ilość Co2 Jedna plastikowa butelka, o wadze 28 gramów może pomieścić w sobie aż 1,5 litra napoju. Zapakowanie takiej samej pojemności w szkło to wielokrotnie więcej gramów tego surowca ️ W rezultacie samochód jednorazowo przewiezie więcej produktu, który znajduje się w opakowaniu PET. M. #postronienatury #zywieczdroj #naturelovers #keepourearthclean #recycling #greenworld #martyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 08:46:25

To co powiedziała nie jest nieprawda. Rzeczywiście jej wypowiedź obejmuje tylko wąski zakres zagadnienia i nie odnosi się do ogólnego problemu, ale przedstawia prawdziwe informacje. Wszystko ma swoje wady i zalety. Ona rzetelnie przedstawiła wady szkła i odniosła je do plastiku. Do reszty nie odniosła się w ogóle. Myślę, że ta krytyka jest przesadą rozumuchiwaną przez niezrownowazonych ekofanatykow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 18:34:04

Szkło można odzyskiwac w nieskończoność, plastik tylko kilka razy i zawsze bedzie niższej jakości, dlaczego nie ma tej informacji w jej wypowiedzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 23:55:25

Bo "niższej jakości" plastik to nie bezużyteczny plastik. Co prawda trzeba brać pod uwagę, że nie jego użyteczność z czasem będzie inna, ale ciągle będzie. Tak wiec rozpatrując tylko kwestie zerowego lub stu procentowego recyklingu - plastik jest lepszy. Tak jak napisałam - jej wypowiedź jest prawdą. Czysto teoretyczną i nie odnoszącą się do dalekiej od doskonałości rzeczywistości, ale jednak. W jej wypowiedzi nie ma wielu aspektów, ale nie oszukujmy się. Wypowiedzi mówiące o zaletach szkła też są wybiórcze. Każdy chce przedstawić kwestię tak, by jak najbardziej wpasowała się w jego interes. Ja tylko chciałam powiedzieć, że ona to zrobiła bez podawania nieprawdy. A to wszyscy "znawcy" jej zarzucają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-15 08:36:51

Żywiec Zdrój nie jest żadną woda mineralna, to tak jakby butelkowac kranowke i zarabiać na niej jak na wodzie mineralnej, poczytajcie badania i kupujcie naprawdę inne dobre wody

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 23:57:24

Jestem ciekawa ile osób tak się wypowiadajacych dźwiga szklana 1.5l butelkę z wodą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 19:55:59

Ludzie przesadzają :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-14 17:09:48

To co spotkało Wojciechowską to nie hejt tylko konstruktywna krytyka. Hejt nie ma logicznych podstaw i zwykle obiawia się obrażaniem kogoś, a krytykowanie działań danej osoby, jeśli są niezgodne z jej wizerunkiem i zdrowym rozsądkiem to krytyka. Nauczcie się odróżniać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1