Madonna – wielkie show rozczarowało

16 Sierpnia 2009

Oszałamiające show na najwyższym poziomie w zderzeniu z polską organizacją – to nie mogło się udać!

Madonna – wielkie show rozczarowało

Koncert na warszawskim Bemowie ściągnął tłumy fanów Madonny, którzy od wielu miesięcy rezerwowali bilety na zapowiadane fantastyczne show. Polska była  kolejnym krajem, który królowa pop-u odwiedziła w ramach drugiej części trasy The Sticky & Sweet Tour, promującej ostatni krążek zatytułowany Hard Candy.

Gwiazda zaprezentowała swoje najświeższe hity oraz kilka starszych przebojów w całkiem nowych, uwspółcześnionych aranżacjach.  Podczas koncertu nie zabrakło akcentów urodzinowych- wszak królowa ma na swoim (imponująco umięśnionym) karku aż 51-lat! Upływ czasu jednak słychać wyłącznie w jej głosie, skąpo odziane ciało ma zakonserwowane doskonale, a rusza się z gracją dwudziestolatki. Polscy fani przygotowali dla niej białe serduszka i odśpiewali Sto lat. Ujęli gwiazdę swoim gestem tak bardzo, że ta zdecydowała na sam koniec zejść ze sceny prosto w tłum rozemocjonowanych ludzi. Bisów jednak nie dała.

Niestety polska organizacja nieco zawiodła. Scena nie była tak imponujących rozmiarów, jak można by się spodziewać, a nagłośnienie (na wręcz dramatycznie niskim poziomie) nie pozwoliło cieszyć się w pełni show, jakie chciano nam zaserwować. Obiecywane tramwaje i autobusy nie podjeżdżały tak często, jak zapewniano przed koncertem, więc powrót do domu był nie lada wyzwaniem. Być może dlatego tabuny niecierpliwych zdecydowały się na nocny spacer ulicami Warszawy. Mając na uwadze, ile lat czekaliśmy w Polsce na takie widowisko oraz, jakie były koszty biletów, możemy czuć się odrobinę rozczarowani.

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Jeśli byłyście na koncercie, koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Gabriela Mostowicz – Zamenhof

Zobacz także:

Młodociane gwiazdy warte miliony Miley Cyrus, bliźniaczki Olsen, Dakota Fanning – od najmłodszych lat są maszynkami do robienia pieniędzy.

Najdziwniejsze zachcianki gwiazd  Madonna ma bzika na punkcie higieny. Codziennie musi dostawać nową deskę klozetową…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (286)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-29 18:30:38

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 17:53:27

Hi! gRHZiCvB

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 21:11:43

Trzeba byc idiotą zeby takie bzdury wypisywać! scena jest wszędzie taka sama jak i nagłośnienie, obecnie najlepsze ze wszystkich tego typu produkcji i polska organizacja nie ma wpłuwu na nic, najwujżej na ochrone i catering dla widzów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-28 21:19:15

Ja wcale nie musiałam nigdzie chodzić . Wystarczyło otworzyć okno. Tortura

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-28 10:38:11

Hmm... Scena liczyła 21 tysięcy elementów, ważyła 315 ton, długości była 80 m, a wybieg 26 m. Wg Was scena nie była imponująca? Była arcydziełem! To nie był koncert- to był dwugodzinny multimedialny spektakl! A ceny biletów były takie: płyta 220 zł, wszystkie trybuny i Golden Circle 400 zł, VIP 1100 zł. Miałem GC, więc wiem i mam znajomych w Live Nation. :P Pozdrawiam fanów! :) I współczuję zawiści tym, którzy nie byli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-27 23:07:42

Scena i nagłośnienie to sprawa ekipy Madonny a nie Polaków

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-27 12:53:21

Nagłośnienie od pierwszysch :"rytmów" bardzo mi się podobało....byłam pod wrażeniem....może po prostu trzeba było stac pod sceną żeby poczuć basy w kościach...koncerrt ogólnie super...może dla ludzi, którzy po prostu chcieli zobaczyć "show gwiazdy" czy niewiadomo jakie fajerwerki sa rozczarowani...ja pojechałam po to, żeby zobaczyc moją Ukochaną....dla mnie mogłaby nic nie robić tylko leżeć na scenie i tak bym pojechala i podniecona wpatrywała sie w nią....KOcham Ją ityle.... Pozdrowionka dla Fanów :** Prawdziwych Fanów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-22 17:45:02

słyszałam od osob które były na koncercie że niewarto było by isc tam za darmo, a co mowic za taka kase!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-21 21:48:46

Uwielbiam madonnę, chociaż muszę przyznać , że troszkę przesadza, jeżeli chodzi o jej pozy na scenie i w teledyskach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-21 12:50:00

nie lubię madonny ~.~

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz