Kylie Jenner - czy Waszym zdaniem jest ładna? (Bądźcie obiektywne!)

02 Sierpnia 2016

Tak wyglądała przed operacjami...

Kylie Jenner

King Kylie. Oto instagramowy profil najmłodszej córki Kris i Bruce’a Jennerów (dziś Caitlyn), który śledzi prawie 70 mln (!) osób. Wynik to doprawdy imponujący, szczególnie że nastolatka nie śpiewa, nie gra w filmach, nie tańczy, nie jest pisarką. Ani sportsmenką. Ani naukowcem. Ale media społecznościowe pełne są profili jej poświęconych. „Usta Kylie”, „Kształty Kylie”, „Ubrania Kylie” czy wręcz „Wszystko o Kylie” – nie można mieć wątpliwości, że panna Jenner działa na wyobraźnię młodych kobiet z całego świata. Jak na to zapracowała?

Cienie Kylie Jenner wyprzedały się w kilkanaście minut! Na czym polega fenomen tego kosmetyku?!

Normalne życie przed kamerami

Wielu się zgodzi, że „zapracowała” nie jest w tym kontekście najszczęśliwszym słowem: rodzina Kardashianów, choć dziś jest jedną z najbardziej wpływowych na świecie, wciąż oskarżana jest o to, że nie reprezentuje żadnych wartości ani talentów. W jednym z wywiadów seniorka rodu Kris Jenner (była żona śp. Roberta Kardashiana, z którym ma czworo dzieci: Kourtney, Kim, Khloé i Roberta Juniora) musiała się tłumaczyć z tego zarzutu. Powiedziała: „Pracujemy dwadzieścia pięć godzin na dobę. „Wkurza mnie, gdy słyszę pytania o to, czym właściwie się zajmujemy. Po pierwsze: wszystkie moje córki pracują. Są stylistkami, projektują modę, mają butiki. Zajmowały się tym, jeszcze zanim zaczęliśmy kręcić reality show. Moje dzieci pracują od trzynastego roku życia, więc mówienie, że nic nie robią, to wielkie nieporozumienie”.

Gdy Jenner to mówiła, był rok 2011 i Kylie miała czternaście lat. Wtedy jeszcze stała w cieniu swojej starszej siostry Kendall, a przyrodnie siostry Kardashian sławą biły ją na głowę. Szersza widownia Kylie poznała wcześnie – gdy dziewczynka miała zaledwie dziesięć lat, pojawiła się w programie „Z kamerą u Kardashianów”, który wywindował wspomnianą rodzinę na celebrycki (i finansowy szczyt). Dorastanie na oczach milionów musiało mieć wpływ na psychikę młodych dziewczyn. Zapytana o to przez magazyn „V”, Kylie wytłumaczyła, że ona i jej siostry nie pamiętają już czasów, zanim kamery wkroczyły do ich domu, a one same stały się łakomym kąskiem dla paparazzi. „Dla nas to normalne życie” – stwierdziła.

Fot. https://www.instagram.com/kyliejenner/

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

koma
(Ocena: 5)
2017-01-10 19:54:39

czemu wszyscy sie jej czepiają ze zrobila operacje,przeciez normalni ludzie też robią operacje,przeciez nie kazdy rodzi się idealny,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 20:47:21

wg mnie taka sobie, ani ładna, ani brzydka, taka średnia. Ja w jej wieku bez żadnych operacji byłam 100 razy ładniejsza. Wkurza mnie jak z pokraki po operacjach robią wielką gwiazdę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 15:55:31

Ciekawe kiedy zacznie sie sypac jak Michael ..skoro taka osoba jest idolka dzisiejszych nastolatek to boje się myśleć co będzie za 10 lat tranwesytow będą wielbić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 15:06:14

nie rozumiem tych wszystkich zlosliwych komentary, to prawa ze zmienila sie diametralnie, z brzydkiego kaczatka wyrosla na seksowna kobiete. Operacje, operacjami, kazda gwiazda decyduje sie na tego typu zabiegi. wam internautki zostala tylko zawisc, biedne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 13:48:09

Ona zawsze byla ladna. Idealnie proporcjonalne rysy twarzy itd. Tak jak jej cala rodzina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-02 12:57:18

Była przeciętna, a teraz wygląda jak transwestyta (zresztą jej siostry też)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 11:27:58

Zrobiła z twarzą wszystko co możliwe, łącznie z powiekami i żuchwa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 11:25:35

Jak 2 rozne kobiety, masakra!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 09:51:49

Przed operacjami była ładna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2016-08-02 08:48:53

Obiektywnie to przed operacjami była przeciętna ze wskazaniem na brzydka. Teraz jest atrakcyjna ale jaka radocha byc ładnym po tylu operacjach ? Żadna. Szacun dla naturalnie pięknych, a nie tworów plastycznych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-02 13:40:37

Nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych, ale czym na szacunek zasłużyły osoby z dobrymi genami. Miały farta i mam je jeszcze za to wielbić?:D Na uznanie wg mnie bardziej zasługują osoby, które pomimo swoich wad w wyglądzie są pewne siebie, wkładają dużo wysiłku w uzyskaniu/utrzymaniu świetnej figury. To akurat wymaga pracy i poświęceń. Jenner miała kasę i skorzystała z niej, poszła na skróty, by poprawić swój wygląd. Czy wygląda lepiej trudno mi ocenić, czasami wygląda jak milion dolarów, a czasami jak kobieta po przejściach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-02 16:51:11

Szacun dla naturalnie pięknych? A za co? Przecież nikt nie ma wpływu na to z jakimi rysami twarzy się urodzi. To nie jest niczyja zasługa, że jest naturalnie piękny, ani niczyja wina, że jest naturalnie brzydki, po prostu kwestia szczęścia. Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. To, że ktoś zwyczajnie miał pecha i urodził się brzydki ma oznaczać, że ma z tego powodu do końca życia cierpieć i mieć kompleksy? Nonsens. Moim zdaniem Kylie przed operacjami była przeciętna, a teraz jest piękna. Najładniejsza z wszystkich sióstr. Operacje wyszły jej na dobre.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz