Która para wygra Taniec z Gwiazdami?

09 Marca 2009

Kolejna edycja rozpoczęta. Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Zagłosujcie w sondzie Papilota!

Która para wygra Taniec z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami z każdą kolejną edycją coraz bardziej przypomina blok reklamowy. Nikt już nawet nie próbuje ukrywać, że większymi Gwiazdami niż uczestnicy są tancerze, a zaproszenia do programu dostają ci, których stacja akurat musi wypromować ze względu na nowe produkcje. Ale to i tak najatrakcyjniejsza propozycja telewizyjna na niedzielny wieczór, więc oglądalność prawdopodobnie nie zawiedzie.

Pierwszy odcinek wywołał wśród widzów szereg pytań. Najczęściej zadawanym było z pewnością „Kto to?”. Obawiamy się, że chcąc poznać odpowiedź, musielibyśmy przekopać się przez wszystkie seriale (te już emitowane i te dopiero powstające), obejrzeć archiwalne taśmy z wyborami Miss oraz przeczytać historię holenderskiej muzyki.

Ogromnie żałujemy, że z udziału musiała zrezygnować Weronika Książkiewicz, bo była jedną z ciekawszych postaci tej edycji. Również Rafał Maserak jest niewątpliwie perełką wśród związanych z programem tancerzy, może nie tyle ze względu na umiejętności, co medialną osobowość, więc tym bardziej szkoda, że był to ich pierwszy i ostatni występ.

Najwięcej głosów uzbierała pogodynka TVN Meteo - Dorota Gardias, ale to może się jeszcze zmienić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Poprzednie edycje pokazały, że nie trzeba być celebrytą wielkiego formatu, żeby zajść daleko (Natalia Lesz), a wielka popularność nie gwarantuje udziału w finale (Kasia Figura).

Komu szczęście dopisze tym razem? Zapraszamy was do udziału w naszej sondzie. Ciekawi jesteśmy, czy celnie traficie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (129)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 19:46:13

shyPrZ ppwuhvkhiusp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 18:12:20

Now that’s stuble! Great to hear from you.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 19:58:59

Keep it coming, wirtres, this is good stuff.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 11:53:39

1c3lkx teevuppbzkyg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 03:49:31

I wanted to spend a mniute to thank you for this.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-11 09:13:00

nudzzi mnie juz ten program bo leci juz chyba 9 edycja tego szajstwa moze i 1 edycja i 2 byly fajne ale bez przesady kto to jeszcze oglada?......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-24 16:59:00

kurde to jest już nudne !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-23 17:53:00

to jest 9 edycja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-17 19:54:00

[quote="Gosc"][quote][b]Teeger[/b] [quote] Teeger Gosc Gosc i przestańcie mówić ŻAAAL lub co gorsza LOOL to jest beznadziejnie żałosne i głupie!!! Nie umiecie mówić po polsku, mama was nie nauczyła?!?!?! aghrrr A ŻAL to kur..wa nie polskie słowo? "żal" to wymysł bachorów z gimnazjum :P Poprawnie po polsku mówi i pisze się żałosne, żałosna, żałosny... A Taniec z "gwiazdami" to właśnie żałosny program "rozrywkowy". Wszyscy przegrają. jak taką znawczynią języka polskiego jestes to weż slownik języka polskiego i zobacz czy nie ma przypadkiem takiego slowa jak ŻAL:/ szkoda mi takich pustakow [/quote] Chodzi o to jak to w jaki sposób słowo "żal" jest używane -_- i zapoczątkowały to tępe pokemony z gimnazjum (coś nie może być "żal", tylko żałosne. Żal to można mieć do kogoś o coś). Pustakiem to ty jesteś, język polski posiada litery takie jak "ś","ć","ó","ł" , których się używa w pisowni, a Ty piszesz jak jakiś niedorozwój (nie obrażając chorych rzecz jasna), a wypowiedź zaczyna się z dużej litery. Dla twojej wiadomości nie jestem znawczynią języka polskiego tylko znawcą... Zostaw internet i narysuj coś kredkami.[/quote] Chyba ci się coś pomyliło. Nie oceniaj ludzi z gimnazjum własną miarą i nie nazywaj ich "pokemonami", bo czytając twoją wypowiedź ośmielam się stwierdzić, że jesteś o wiele gorsza ;) Niby taka wielka dama z LO, Tech, albo zawodówki (co bardziej prawdopodobne). Nie masz pojęcia, kto wymyślił używanie słowa "żal" w znaczeniu żałosny? - To się nie udzielaj. I przede wszystkim nie obrażaj innych. Chyba, że sama lubisz być nazywana pokemonem... W takim razie powodzenia xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-15 20:02:00

Ale chała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz