Które polskie celebrytki uprawiały seks z szejkami? Dziś premiera książki Piotra Krysiaka pt. „Dziewczyny z Dubaju”

18 Kwietnia 2018

Autor zdradza, że chodzi o znane nazwiska. Sugeruje wyraźnie, o kogo chodzi i opisuje proceder werbowania.

książka Dziewczyny z Dubaju

Jakiś czas temu media żyły wieścią na temat modelek i celebrytek, które jeździły do Dubaju w charakterze pań do towarzystwa oraz luksusowych prostytutek. Wyszła ona na jaw dzięki screenom rozmów internetowych, podczas których ustalano warunki. Okazało się, że podziwiane przez nas gwiazdy wcale nie żyją z tego, co same zarobią. Drogie gadżety i luksusowe ubrania są prezentami od arabskich szejków, którzy hojnie wynagradzają spełnianie wyuzdanych zachcianek. Słyną oni z zamiłowania do różnych perwersji.

Zobacz także: Awantura o nowy suplement diety Anny Lewandowskiej. „Wstydź się kobieto”

Sprawa tak naprawdę dopiero nabiera rozgłosu. Dziś premierę ma książka dziennikarza Piotra Krysiaka – „Dziewczyny z Dubaju”. Opowiada ona o polskich gwiazdkach, które są zamieszane w prostytucję. Dzieło powstało w oparciu o dokumentację sądową. Niewykluczone, że stanie się hitem. Wszyscy od dawna zastanawiają się, które dziewczyny jeździły do Dubaju. Krążą pogłoski, że chodzi o bardzo znane nazwiska. „Dziewczyny z Dubaju” odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks-biznesu. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek, a wśród nich córki znanego muzyka rockowego. To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę” - czytamy opis na stronie empik.com.

Autor księżki ustalił, że jedną z dziewczyn jest  uczestniczka popularnego programu „Top Model”. „Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu „Top Model”, kolejna zagrała epizod w filmie „Sfora”, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora” – czytamy komentarz Krysiaka na jednym z popularnych portali plotkarskich. Według jego ustaleń za jeden dzień otrzymywały nawet 500 euro. Ujawnia on również, że jedna modelka wyciągnęła z wyjazdu aż 200 tys. euro

Najbardziej szokuje jednak to, że dziewczyny były w związkach. Niektóre miały nawet mężów. Oczywiście partnerzy o niczym nie mieli pojęcia. „Miały chłopaków, partnerów, a niektóre nawet mężów i dzieci. Żaden z nich nie wiedział, co naprawdę robi jego wybranka. Większość twierdziła, że jeździ na sesje fotograficzne, targi motoryzacyjne czy budowlane. Nawet kilkutygodniowy pobyt w kurorcie pełnym milionerów potrafiły wytłumaczyć akcją promocyjną ekskluzywnych marek, podczas której miały jedynie prezentować ubrania czy rozdawać ulotki” – zdradza dziennikarz.

Krysiak w swojej książce opisuje również proceder werbowania dziewczyn. Niewykluczone, że wstrząśnie ona warszawskim światkiem celebrytek. Teraz wszyscy czekamy na nazwiska.

Jak myślicie, kto jeździł do Dubaju? Kontrowersyjną książkę można kupić w salonach Empik za 29,99 zł.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-23 19:30:01

Jak to można i kurestwo wytłumaczyć. Jeśli chcą dawac dupy za pieniądze, to mogą i w Polsce, też zarobią lepiej niż np. w korporacji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
buzer-faja
(Ocena: 5)
2018-04-23 19:10:05

Kiedyś mówiło się pizdą karmieni na alfonsów, a na "DUBAJKI" jak? Kupą karmione?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-23 19:34:01

Dobre, "gównem karmione"!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-23 14:47:05

Za ile można sprzedać duszę, godność osobistą i szacunek do samej siebie, a może i opinię swoich dzieci? Czy to się "opłaci"? Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas, jak mówi znane prawo fizyczne. Bo jeszcze potrzebuję tego i tamtego. Zresztą zawsze będę czegoś potrzebowała. I jaki będzie koniec? Stara zużyta...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 12:33:08

rozumiem jeszcze jak biedna kobieta np.mająca dzieci zostaje prostytutką aby się utrzymać ale one były już trochę bogate i nadal chciały więcej kasy....ohydne szmaty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 11:03:56

A kim wy jestescie, ze mozecie oceniac kogokolwiek? Kto dal wam takie prawo? Zabiły kogoś? Ukradły coś? Nie wiecie jaką miały sytuacje, czy nie pomagały rodzicom, rodzinie, czy nie chcialy kupić swojego mueszkania, albo po prostu mieć na swoje zachcianki. Co wqm to przeszkadza? No nie mowcie mi, ze gdyby do was ktos powiedzial: za 2 tygodnje przywieziesz do Polski 200tysięcy to nie zastanowiłybyście się? A no tak, nikt by wam nie zaproponowal bo jak mozna przeczytać, liczyła się prezencja... Ocenić i zgnoić może każdy, ale to nke wasze sjmienie tylko tych dziewczyn i tylko one wiedzą czym się kierowały wybierając taką a nie inną drogę. Wam nic do tego!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 12:34:47

Nie interesuje mnie to kto z kim uprawia seks za pieniądze. Nie moja sprawa, chociaż dla mnie szejkowie arabscy są tak obrzydliwi, że nawet gdyby zaproponowali mi milion za seks to bym się nie zgodziła, ale w sumie to lepiej za kasę, niż za darmo dawać dupy nieznanemu arabowi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 18:22:49

Seks za hajs, czy to za 50/500/5000/5000000000 zł nie ma znaczenia, zawsze jest to prostytucja i jest ona nielegalna (u nas w każdym razie). Nie oceniam, niech każdy robi co chęć, ale śmieszy mnie tłumaczenie, że może chciały zarobić na mieszkanie, czy tam bardzo upadlismy jaki ludzie? Mega to puste... Liczy się tylko, żeby mieć, a jak to nieważne... Bardzo, bardzo smutne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 18:52:48

W Polsce prostytucja jest jak najbardziej legalna, ale sutenerstwo już nie. Więc jak kobieta działa na własną rękę i przyjmuje klientów np. u siebie w domu to działa zgodnie z prawem. Z tym, że to puste się zgodzę, szczególnie jeśli ktoś robi to, chociaż już ma pieniądze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 18:54:41

Nie zjad.łabym arabskiej kupy nawet gdybym miała za to dostać lek na raka ;/ Serio, za nic. Mam swoje granice.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-19 19:42:55

Zrozum, że tu nie chodzi o osądzanie kobiet, które robią ze swoim ciałem, co chcą, ale o to, że durne media robią z nich modelki albo zaradne artystki, a tak naprawdę są to panie lekkich obyczajów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 00:10:07

Obrzydliwe co niektórzy potrafią zrobić dla pieniędzy, ale w sumie lepiej tak niż dać dupy pierwszemu lepszemu arabowi za darmo, dużo polek tak robi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-18 19:54:36

Nie interesuje mnie, co robią pełnoletnie kobiety, ale denerwuje mnie to, że wiele sposród opisanych pań w tej książce zaprasza się do telewizji - wmawia się ludziom, że to modelki/ aktorki/ piosenkarki/ influencerki/ fajne dziewczyny. K... to k... i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-18 18:46:52

Już się rozpędzam i kupuję tę książkę - poczekam na sceny batalistyczne na Pude.lku :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-18 18:23:19

Zablokowali dodawanie komentarzy pod artykułem o Dybowskiej. Ktoś tu miał chyba dosyć niewygodnej prawdy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
popek
(Ocena: 5)
2018-04-18 16:44:54

Pojechały modelki do arabskich krajów. Na jachcie u szejka najadly sie kału

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz