Dzisiaj Klara Lewandowska kończy roczek. Brat Ani pokazał zdjęcie z imprezy!

04 Maja 2018

Oto najlepsze zdjęcia polskiego „royal baby”. Jak się zmieniła od dnia narodzin?

Klara Lewandowska urodziny

Trudno uwierzyć, że minął już rok, odkąd Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Mała Klara przyszła na świat 4 maja i stała się jednym z najbardziej popularnych dzieci w Polsce. Można ją porównać do księżniczki Charlotte z Wielkiej Brytanii. Media rozpisywały się o jej narodzinach, a fascynacja dzieckiem nadal trwa.

Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowscy pilnie strzegą, aby nie pokazać, jak wygląda ich córka. Na profilach instagramowych pary nie brakuje zdjęć dziewczynki, ale zawsze ma zasłoniętą twarz - poza jednym wyjątkiem. Przypomnijmy:

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie twarz córki!

Wbrew przewidywaniom opinii publicznej Lewandowscy nie zdecydowali się na sesję w magazynie, chociaż zapewne oferowano im za nią horrendalną sumę. Bardziej cenią sobie prywatność.

Mimo wszystko na zdjęciach z Instagrama trudno nie zauważyć pewnych szczegółów w wyglądzie małej Klary. Dziecko ma drobną budowę ciała i blond włosy. Przynajmniej na razie. Wszyscy zastanawiamy się, do kogo jest podobna: do Roberta czy Ani?

Prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze długo poczekać na zobaczenie dziewczynki w całej okazałości. Tymczasem brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski, który jest chrzestnym dziewczynki, pochwalił się w Sieci zdjęciem z imprezy urodzinowej swojej chrześnicy:

 

B-day party #godfather

Post udostępniony przez Piotrek Stachurski (@piotrekstachurski)

Tymczasem przypomnijmy sobie, jak Klara zmieniała się w ciągu pierwszego roku swojego życia!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 23:02:52

Ta cała redakcja tutaj jest spi*erdolona, że co drugi artykuł jest o Lewandowskich. Rzygać mi się już chce, jak widzę te nagłówki tych artykułów. Ch*j mnie obchodzą jacyś pseudo celebryci, którzy nawet nimi nie są. Weszłam tu tylko po to, aby zostawić hejt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 00:21:11

Ich jest wszędzie pełno. Pewnie płacą konkretną kasę za ten lans, a to im sie potem przekłada na zyski z reklamowania wszelkiego możliwego badziewia.Podpisuję się pod twoją wypowiedzią, media tak epatują nas tymi pseudo celebrytami, ze za chwilę strach będzie otworzyć lodówke, bo wypadna z niej Lewandowscy. Z Klarą, oczywiście odwróconą tyłem do fanów. Błee...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 15:47:09

Płacą za pisanie o nich?? Kobieto nie chce Cię obrażać, ale rusz mózgiem!! Jak można takie głupoty jeszcze na forum pisać, głupich się sieje czy co? Myślisz że oni nie mają co robić tylko wysyłać przelewy żeby o nich pisano hahahaha polskie matki mnie przerażają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 17:30:21

Jak się zmieniła... Hmmm... urosła, co jest raczej normalne. Wciąż jest łysa, nie wiadomo, czy ma twarz. Setki zdjęć dziecka, fotografowanego z tyłu. No, wiemy już , że ma plecy.Ale, czy ma coś z przodu...Rozumiem, że rodzice chcą chronić wizerunek dziecka, więc niech, do cholery, nie zamieszczają żadnych jego zdjęć.Próbują się promować na tym, że mają dziecko, no naprawdę, niesamowity wyczyn.Miliony ludzi mają dzieci.A prawdziwe Royal Babys są fotografowane od dnia narodzin, bez ukrywania ich twarzy, vide brytyjska rodzina królewska. Nie pamiętam, od kiedy Lewandowscy parą książęcą lub królewską, żeby mieć royal baby, pewnie mi coś umknęło... A może są parą cesarską, ooo, wtedy tak, tak, dziecku torbę papierową na głowę trzeba nałożyć przed sfotografowaniem, bo nikt nie jest godzien, by oglądać jego bezcenne oblicze.Chore jest to wszystko i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 10:57:07

Przeciez radio Eska kiedys udostepnila zdjecie Ani i Klary z meczu Roberta na którym widac tearz malej Klary.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 09:04:24

Zdjęcia pokazują jak zmieniał się tył głowy Klary w przeciągu ostatniego roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 08:58:26

ta malutka ma fajnych rodziców. Tylko pozazdrościć - kochają się, mają pieniądze, podróżują. Pewnie będzie znała kilka języków i też zostanie sławnym sportowcem. Wszystkiego dobrego Klara!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 07:39:04

Royal baby hahahah idi*otki w red@kcji siedzą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 08:57:13

przecież o tym dziecku tak się mówi z przymrużeniem oka. To Jastrzębska to wymyśliła, a media podchwyciły. A wy to zawsze wszystko tak na serio bierzecie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 16:05:00

Też mnie to rozj*bało deszczętnie. HAHAHA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 07:18:37

Skończcie wchodzic w du.py Lewandowskim. Gdyby nie to, że Ania została żona Roberta to nikt by nie wiedział o jei istnieniu w ogóle. Takie z tego dziecka Royal baby jak ze mnie cesarz rzymski. A jedyną gwiazdą w tej rodzinie jest Robert tylko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 10:23:29

Robert też nie jest gwiazdą, jest piłkarzem. Po prostu się mu trafiło, że to dochodowy sport. Piłkarz to taki trochę dzisiejszy klaun, ma "rozbawiać" publikę. Taki mechanik, budowlaniec, lekarz i masa innych zawodów wykonuje prawdziwą i porządną prace. Piłkarz, jak aktor, czy piosenkarz po prostu daje ludziom rozrywke.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 19:08:28

Ale jest jego żona i dlatego piszą. Po drugie prowadzi całkiem ciekawy biznes. Praktycznie wszystkie partnerki slawnych piłkarzy na całym świecie cieszą się zainteresowaniem mediów. Nawet w Polsce jest taka tendencja. Serio.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 23:06:08

Anonim 2018-05-04 07:18:37 BRAWO !!! DOKŁADNIE, POPIERAM ! Do anonimka wyżej : Ch*j z tym że jest jego żoną, to jego powinni promować jak już, a nie ją i ich bachorka. Wolę tysiąc razy Chodakowską niż tą tępą cipę promującą się na osiągnięciach męża.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 01:18:09

Serio? Royal baby? A jakież to tytuły mają Ann i Robert?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz