Kinga Rusin przez przypadek zdradziła, KTO JEST AGENTEM!

15 Lutego 2018

Podczas wywiadu prezenterka zaliczyła sporą wpadkę.

agent gwiazdy uczestnicy

Wiosenna ramówka startuje lada moment. Wiadomo już na pewno, że na antenę TVN wraca program „Agent - Gwiazdy”. 14 uczestników będzie rywalizowało ze sobą w stolicy Tajlandii - Bangkoku i na indonezyjskiej wyspie Bali.

Tym razem do gry zaproszono: Peję, Maję Włoszowską, Julię Wróblewską, Piotra Świerczewskiego, Annę Skurę, Ilonę Ostrowską, Michała Mikołajczaka, Annę Lucińską, Jana Kuronia, Karolinę Ferenstein-Kraśko, Tomasza Ciachorowskiego, Victora Borsuka, Beniamina Andrzejewskiego i Macieja Myszkowskiego.

Kto spośród nich jest Agentem? Wypowiedź Kingi Rusin może świadczyć o tym, że jest to… jej przyjaciółka, Karolina Ferenstein-Kraśko.

- W rozmowie z Plotkiem Kinga Rusin zapewniła, że nie ułatwiała koleżance przetrwania w show i powiedziała coś, co dało wszystkim do myślenia. - Ja jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa - powiedziała prowadząca „Agent – Gwiazdy”. Po chwili Rusin postanowiła się wytłumaczyć, czym tylko spotęgowała kolejne plotki: - 40 dni... tyle trwał cały program, ale tyle dni, ile spędziłyśmy tam razem, nie zamieniłyśmy ani słowa – czytamy na se.pl.

Jak myślicie, czy to oznacza, że Ferenstein-Kraśko faktycznie jest Agentem?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kla
(Ocena: 5)
2018-02-15 13:39:01

przeciez ona tu mowi po prostu o tym ,ze jako przyjaciolka nie podpowiadala jej . Wrecz ta wypowiedz moze swiadczyc o tym ,ze ona nie ułatwiła jej przetrwania ,więc nie podpowiedziala jej kto jest agentem. Nie rozumiem waszego rozumowania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 13:51:49

chodzi o to, że cały program trwał 40 dni, a przecież w międzyczasie odpadają poszczególni uczestnicy. Kraśko była do samego końca więc wniosek nasuwa się sam. Mogła być agentem lub nie, ale doszła pewnie do ostatniej trójki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1