Kim Kardashian przefarbowała włosy na różowo. Fani są zszokowani jej wyglądem

27 Lutego 2018

Pasuje jej ten kolor?

Kim Kardashian

Rodzina Kardashianów żyje dzięki upublicznianiu swojego życia, co wychodzi jej bardzo dobrze. Na potrzeby tego przedwsięwzięcia Kardashianki są gotowe na wszystko. Zresztą zaczęło się od tego, że sekstaśma Kim ujrzała światło dzienne... Obecnie Kardashianowie są jedną z najpopularniejszych rodzin za Oceanem.

Członkinie klanu wiedzą, że na sprzedawaniu prywatności mogą dużo zarobić, dlatego starają się narobić wokół wydarzeń ze swojego życia jak najwięcej zamieszania. Ciąże Kim były powszechnie komentowane przez media, podobnie jak jej relacja z mężem, życie uczuciowe Kylie, kariera w modelingu Kendall oraz operacja Bruce’a, który stał się Caitlyn.

Obecnie zainteresowanie skupiło się wokół osoby Kylie Jenner, która urodziła swoje pierwsze dziecko. Być może właśnie to sprawiło, że Kim postanowiła przypomnieć o swojej osobie. Żona Kanye Westa przefarbowała włosy na różowo. Efekt pokazała na Instagramie.

Myślicie, że Kim jest zazdrosna o popularność swojej młodszej siostry i chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę? Jak podoba wam się w różowych włosach?

Zobacz także: One naprawdę to zrobiły. Siostry Godlewskie pokazały piersi w TV! (18+)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Beti
(Ocena: 5)
2018-02-28 19:49:28

Nawet te różowe włosy nie poprawią jej wyglądu. Niech ktoś w końcu doradzi jej jakąś dietę i stosowanie iqgreen, bo według mnie ona jest po prostu otyła. A gadanie, że ma ponętne kształty jest po prostu niedorzeczne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2018-02-28 17:03:38

Nie wygląda źle...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ala
(Ocena: 5)
2018-02-27 16:31:18

Ochyda...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1