Kim jest rodzina Donalda Trumpa?

11 Listopada 2016

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych ma pięcioro dzieci i ośmioro wnuków. Wśród nich jest Donald Trump III.

Donald Trump

Donald Trump został kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych, pokonując kandydatkę Partii Demokratycznej – Hillary Clinton. Wynił zaskoczył wszystkich, zwłaszcza samą żonę Billa Clintona, która nie zdecydowała się na przemówienie od razu po otrzymaniu wyników. Wyniki sondaży wskazywały, że to właśnie ona wygra wybory... Tym samym oczy całego świata jeszcze bardziej zwróciły się w kierunku Białego Domu, gdzie już niedługo zamieszka inna rodzina niż przewidywano. Pikanterii dodają różne pogłoski na temat Trumpa i jego bliskich... Czy godnie zastąpią Baracka, Michelle oraz ich dwie córki?

Chociaż odnośnie Baracka Obamy oraz jego żony Michelle również pojawiają się nieprzyjemne plotki, a nawet teorie spiskowe, w mediach są nazywani ulubieńcami Amerykanów. Z pewnością niełatwo będzie sprostać wymaganiom i dorównać im. Można powiedzieć, że są drugą po Kate i Williamie najbardziej rozpoznawalną parą na świecie ze środowiska politycznego. Sytuacji nie poprawiają opinie osób, które otwarcie nazywają Trumpa gburem, ksenofobem i rasistą. Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych stanie przed dużym wyzwaniem, tym bardziej, że niektóre gwiazdy zagroziły wyjazdem do Kanady w razie wygranej żywiołowego biznesmena.

Być może w zmianie poglądów na temat Trumpa pomoże mu jego rodzina. Sporo już wiemy o samej żonie Melanii, ale warto przyjrzeć się także innym członkom...

Zobacz także: Donald Trump został prezydentem USA. Internet zalała fala memów!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-11 12:23:13

Melania ładna, ale pooperowana. Ivanka to samo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1