Takiego coming outu jeszcze nie było. Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie, a wtedy wyznał... że jest GEJEM!

30 Października 2017

Aktor otwarcie przyznał to, co było przedmiotem spekulacji od lat.

Kevin Spacey

Hollywood jeszcze nie ostrząsnęło się po fali oskarżeń dotyczących Harveya Weinsteina, gdy z wyznaniem dotyczącym molestowania ujawnił się Anthony Rapp. 46-letni aktor zebrał się na odwagę, po tym jak inni opowiedzieli o swoich doświadczeniach. Jednak w przeciwieństwie do nich Rapp postawił zarzut znanemu i lubianemu aktorowi. Chodzi o Kevina Spacey, kojarzonego głównie z serialu „House of Cards”. Do rzekomego incydentu miało dojść ponad 30 lat temu, gdy Anthony Rapp był 14-latkiem. Po przyjęciu w apartamencie Kevina Spacey, gdy pozostali goście wyszli, odtwórca głównej roli „House of Cards” próbował obcować seksualnie z Rappem. „Podniósł mnie tak jak pan młody podnosi pannę młodą, gdy przechodzi z nią przez próg” – opowiada poszkodowany. „Na początku wierciłem się, nie wiedziałem, co się dzieje. A potem on położył się na mnie” – dodaje.

Kevin Spacey zaprzeczył jakoby doszło do molestowania seksualnego. W specjalnym oświadczeniu w mediach społecznościowych wyjaśnił, że nie pamięta takiego spotkania, ale oskarżenie Rappa skłoniło go do wyznania dotyczącego intymnego życia. „Byłem w związkach zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Kochałem mężczyzn przez całe moje życie i miałem z nimi romantyczne schadzki, a teraz wybrałem życie jako gej”. Poza tym Spacey napisał, że ceni Rappa jako aktora, a jeżeli w przeszłości miało miejsce podobne zachowanie, jest mu winien przeprosiny. Spacey stwierdził, że mogło być ono spowodowane alkoholem. Wyraził również ubolewanie za uczucia, które nosił w sobie przez lata Anthony Rapp.

Rapp i Spacey poznali się w 1986 r. Oboje byli zaangażowani jako odtwórcy ról w sztukach na Broadwayu. Do pierwszego spotkania doszło na jednej z imprez, a potem Spacey zaprosił Rappa do siebie.

Wierzycie Kevinowi?

Zobacz także: Chcę Wam opowiedzieć, kto mnie molestował...

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 00:47:11

Tak kurvva, zacznijcie wszyscy się ujawniać powoli, niedługo cały świat zasypany będzie pedałami. Nie będzie już normalnych hetero facetów, którzy lubią adorować kobiety i kochają kobiety a nie j.banie w dup.sko.... Żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 5)
2017-10-30 17:08:46

Szczwany lis :p wie kiedy i co powiedzieć xd manipulacja jak w House of Cards

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1