Poprzednio Żenulka, teraz Żenaśka. Przetakiewicz to najbardziej irytująca uczestniczka „Azja Express”?

11 Października 2017

Joanna zbyt często chwali się luksusowym życiem?

Joanna Przetakiewicz Azja Express

Renata Kaczoruk, która wzięła udział w pierwszej edycji „Azja Express”, nie mogła przewidzieć, że w czasie emisji show stanie się jedną z najbardziej znienawidzonych uczestniczek. W dodatku nie tylko przez widzów, ale i inne gwiazdy biorące udział w produkcji. Ba! Można się także pokusić o stwierdzenie, że partnerki Kuby Wojewódzkiego nie mogła znieść nawet towarzysząca jej koleżanka, Weronika.

Tak jak wspomniałyśmy wcześniej - Renata, okrzyknięta dość szybko przez internautów Żenulką, nie wiedziała jednak, jak zostanie odebrana przez widzów. To był pierwszy sezon „Azji”, więc trudno było przewidzieć, co trafi do każdego z odcinków. Dopiero w czasie emisji programu okazało się, że przykre zagrywki Kaczoruk i jej ambitne podejście do rywalizacji nie zostaną wycięte z montażu. Modelka mocno straciła wówczas wizerunkowo, mimo że media pisały o niej w tamtym czasie więcej niż kiedykolwiek.

Polecamy także: VIDEO: Jak przyjaciółki Przetakiewicz zareagowały na jej sesję w PLAYBOYU?

I choć mogłoby się wydawać, że na błędach Żenulki nauczą się sporo celebryci zaproszeni do drugiego sezonu, wcale tak się nie stało. Obecna edycja „Azji” ma bowiem swoją… Żenaśkę. Mowa oczywiście o Joannie Przetakiewicz.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ewa
(Ocena: 3)
2017-10-11 21:11:04

A ja tam ją bardzo lubię. Mówi to co myśli, jest zabawna- to taka prawdziwa kobieta z jajami. Jak dla mnie faworytka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-12 07:52:11

Joaśka wracaj uczyć się szyć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-11 10:59:05

Mnie tam bardziej gardias meczy..a zenulki to nikt nie przebija ..ogladajac poprzednia edycje siekiera mi sie w kieszwni otwierala normalnie. Aska bardziej mnie rozsmiesza swoim podejsciem niz irytuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-11 07:46:27

Tak jest beznadziejna a La Mania to9 mega tandeta za nieadekwatna cenę... Ceny wyższe niż w Guessie, Trusardi, Pinko, no ludzie.. Macie nieograniczoną ilośc hajsu możecie pójść do Particii Pepe, Max Mary... To raczej nie wybierzecie plagiatów Przetaka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1