Jakóbiak skomentował ostatni odcinek Azja Express. Post nie spodoba się internautom?

23 Listopada 2017

Będzie hejt?

Jakóbiak

Pochodzący z Radomia Łukasz Jakóbiak to znana osobowość w showbiznesie. Mężczyzna jest twórcą i gospodarzem programów internetowych. Do tej pory cieszył się sporą sympatią Polaków (może poza wpadką z wizualizacją i udawanym wywiadem z Ellen Degeneres), ale uczestnictwo w programie Azja Express, podobnie jak w przypadku wielu innych gwiazd, pokazało jego wady. Okazało się, że Jakóbiak ma tendencję do mędrkowania i tworzenia złotych myśli, co często denerwuje ludzi. Podobnie było z Anną Lewandowską, a dokładnie jej wpisem na Instagramie odnoszącym się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Internauci wytykali jej błędy i kpili z poważnego tonu. Żaden komentator nie spodziewał się, że fit-mama doczeka się pod tym względem rywala.

W ostatnim odcinku Azja Espress odpadli Łukasz Jakóbiak oraz Joanna Przetakiewicz. W finale zobaczymy Antoniego Pawlickiego z Pawłem Ławrynowiczem, Martę Wierzbicką z Góralem oraz Michała Piróga z Piotrem Czaykowskim. Fani dali wyraz swemu rozczarowaniu na Instagramie. Na oficjalnym profilu programu napisali, jak bardzo jest im przykro, że już nie zobaczą Jakóbiaka i Przetakiewicz. Ciekawe, czy zmienią zdanie, gdy zobaczą wpis mężczyzny w mediach społecznościowych...

 

Jakóbiak w specyficznym dla siebie stylu pożegnał się z programem na Instagramie. Napisał, co dał mu udział w show: Nauczyłem się, jak sprzedawać arbuzy, jak być koniem pociągowym i jak obchodzić się z kobrą! Jak? Wiadomo! Moskitierą!!! Dziękuję @joannaprzetakiewicz za ten czas. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej partnerki do tej szalonej wyprawy! Jesteś magiczna.

Przy okazji pochwalił się nowymi wywiadami i zachęcił do oglądania jednego z nich:  Kolejni uczestnicy programu już wkrótce zwierzą się, tam gdzie czuję się najlepiej czyli, w kawalerce podczas wywiadów! Już jutro rozmowa z Justinem Timberlake’m! Zapraszam do oglądania! Natomiast rano nagrywam wywiad z W. Allenem. Pozdrawiam z Paryża.

Nie ma to jak dobra reklama... Co o tym myślicie? Kto jest teraz Waszym faworytem?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-23 16:55:01

ja to mu współczułam wczoraj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-23 11:46:14

zawsze mnie śmieszyło jak śpiewał w programie hahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-23 11:45:36

wczoraj jak na niego Joanna krzyczała... a on spokój mimo to. Szacun

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1