NIE UWIERZYSZ: Ile zarabia Kylie Jenner?

13 Sierpnia 2017

Od tej sumy może się zakręcić w głowie.

zarobki Kylie Jenner

Każda nastolatka wie, kim jest Kylie Jenner. Jej życie stanowi przedmiot podziwu i zazdrości nie tylko za oceanem. Kylie ma to, o czym marzy większość dziewczyn: popularność, urodę i pieniądze. Trzeba wspomnieć o czymś jeszcze - o smykałce do biznesu. Bez niej nie osiągnęłaby tak wiele, chociaż bez wątpienia miała łatwiejszy start dzięki efektywnemu dążeniu do bogactwa i sławy swojej rodziny.

Obecnie Kylie ma 20 lat i zarobiła więcej pieniędzy niż większość ludzi widzi w ciągu całego życia. Tylko w ubiegłym roku idolka nastolatek wzbogaciła się o 18 milionów dolarów. Ta liczba pozwala uplasować ją na drugim miejscu, zaraz po siostrze – Kim Kardashian, w rankingu najbogatszych gwiazd programów reality show. W 2017 roku była najmłodszą osobą na liście najlepiej zarabiających celebrytów stworzonej przez magazyn „Forbes”. Zarobiła 41 milionów dolarów.

Droga Kylie do sławy rozpoczęła się dzięki udziałowi w „Keeping Up With the Kardashians”, ale dziewczyna zaangażowała się także w inne przedsięwzięcia. Milowym krokiem okazało się założenie firmy Kylie Cosmetics. Wystarczyło 18 miesięcy jej działalności, aby konto Kylie zostało zasilone kwotą 420 milionów dolarów. Szacuje się, że w 2022 roku jej firma będzie warta bilion dolarów. Dla porównania przypomnijmy, że kosmetycznemu gigantowi – L'Oreal zajęło 80 lat, aby dobić do miliarda dolarów.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Wygląda jak ideał, ale większość facetów ma jej coś do zarzucenia...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz