Ile polskie gwiazdy zarabiają na jednym poście w mediach społecznościowych? (Stawka Wojewódzkiego zwala z nóg)

01 Sierpnia 2017

Szokujące stawki!

zarobki na Instagramie

W Internecie można zrobić najbardziej opłacalne biznesy. Doskonale wiedzą o tym youtuberzy, blogerzy, a także celebryci. Wystarczy jeden wpis, aby wzbogacili się o sumę, od której przeciętnemu Kowalskiemu kręci się w głowie. Mogą za nią kupić całkiem niezły samochód, a nawet mieszkanie. Nie wierzycie? Przekonajcie się, kto i ile zarabia na jednym wpisie.

Kuba Wojewódzki

Słynie z ciętego dowcipu, a także wyśmiewania nielubianych gwiazd oraz polityków. Trzeba jednak przyznać, że zarabia na tym całkiem nieźle. Jeżeli dziwicie się, jakim cudem stać go na ekskluzywne auta, wyjaśniamy. Za jeden wpis w mediach społecznościowych dostaje nawet pół miliona złotych. Tak donosi „Super Express”.

Natalia Siwiec

Od kiedy zaszła w ciążę, nie chodzi tak często na ścianki i nie szokuje. Nadal jest aktywna na Instagramie, chociaż nie podkreśla odmiennego stanu. Jesteście ciekawi, ile Natalia bierze za jeden wpis? Stawka wynosi 35 tys. zł.

Edyta Górniak

Na liście najdroższych gwiazd znalazła się też Edyta Górniak. Słynną piosenkarkę, pomimo jej kontrowersyjności, można uznać za muzyczną ikonę. Nikt nie zaprzeczy talentowi Edyty oraz jej osiągnięciom. Gwiazda również docenia swój dorobek. Na ile? Jeden post oszacowała aż na 200 tys. zł. Ale to i tak ponad dwa razy mniej niż Kuba Wojewódzki.

Zobacz także: Gwiazdy, które rozbierają się w szczytnym celu

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 10:49:49

Jasne jasne, kwadrylion dolarów, tyle im dają, jak by tak było to wojewódzki (wyrośnięty gówniarz) dawał by po 50 fotek i w rok przeskoczył by szejka Amala z arabi saudyjskiej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 13:27:46

kto im za to tyle płaci... absurd. Pół miliona za jedną fotkę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1