Fabia Cerra walczy z kompleksami w "Mam talent"! VIDEO

17 Kwietnia 2009

Podczas występu w brytyjskiej edycji „Mam talent”, mimo znacznej nadwagi zaprezentowała erotyczny taniec, nie przejmując się dużymi piersiami i tuszą.

Fabia Cerra walczy z kompleksami w

Część osób, które biorą udział w „You can Dance”, „Idolu” czy „Mam talent” ma jeden cel - przełamać swoją nieśmiałość i zawalczyć z kompleksami. Nie wszyscy marzą o finale i nagrodzie, niektórzy robią to dla zabawy, żeby spróbować czegoś nowego lub poczuć namiastkę świata znanego z telewizji oraz gazet.

Trzydziestopięcioletnia Brytyjka, Fabia Cerra, w brytyjskiej edycji „Mam talent” zaprezentowała jury pełen pasji i seksu taniec. Pomimo nadwagi, bez skrępowania zrzuciła z siebie fatałaszki i została w seksownej bieliźnie. Jak gdyby nigdy nic skakała po scenie z piersiami na wierzchu. Program do emisji poszedł ocenzurowany, w miejsce zbytniej nagości wstawiono brytyjskie flagi. Mimo okrągłych kształtów poruszały się bardzo rytmicznie, a w trakcie występu Fabia zrobiła szpagat.

Na koniec Cerra powiedziała, że swój występ dedykuje wszystkim kobietom z kompleksami. Dodała, aby się nie wstydziły swoim ciał, normalnie żyły i się bawiły.

Obejrzyjcie, jak Brytyjka zatańczyła przed jury w „Mam talent”.

Zobacz także:

Kontrowersyjne reality show rozstrzygnięte

12-latka chce sobie powiększyć piersi

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (366)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 15:15:47

nom nasz racje Anonim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 15:14:37

ona jest prostytutką?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-13 15:13:38

Tutaj wpisz treść komentarza do Fabia Cerra walczy z kompleksami w "Mam talent"! VIDEO...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-23 20:17:00

głupia. nie dośc ze gruba nie dosc ze na wizji to jeszcze striptis!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-08 22:06:00

?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-07 19:39:00

ej no dobra niech się nie wstydzi i się pokazuje ale nie do tego stopnia..Walka z tym kompleksem nie powinna tak wyglądać! Widzę jak jej współczujecie.. ehh no ok nie ocenia się po wyglądzie ale moim zdaniem zachowała sie nie przyzwoicie.. powinna wybrac inny sposób aby pokonać te swoje kompleksy..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-04 11:18:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] No...i tak patrzę po tych komentarzach i widzę, że jednych to oburza a innych wręcz przeciwnie. A ja tak naprawdę to ją podziwiam i myślę też że ci co piszą że ją potępiają("to było obrzydliwe feeeeeeee!!!!!!!!!!"...itp.) to tak naprawdę jej zazdroszczą że ona ma w sobie tyle odwagi żeby pokazać się na "golasa"w publicznym programie. Być może w pewnym stopniu pokonała w sobie(48%)swoich kompleksów ale (tak na zdrowy rozum) to czy kiedy wyjdzie na ulicę żeby zrobić zakupy ludzie nie będą ją wytykać palcami?-"Oo.. to ta co tańczyła nago..."Już sama nie wiem co o tym myśleć .... może powiem tylko tyle ... PA...:*** Majka 12 lat[/quote] twoja wypowiedz jest bez sensu[/quote] [quote="Gosc"]No...i tak patrzę po tych komentarzach i widzę, że jednych to oburza a innych wręcz przeciwnie. A ja tak naprawdę to ją podziwiam i myślę też że ci co piszą że ją potępiają("to było obrzydliwe feeeeeeee!!!!!!!!!!"...itp.) to tak naprawdę jej zazdroszczą że ona ma w sobie tyle odwagi żeby pokazać się na "golasa"w publicznym programie. Być może w pewnym stopniu pokonała w sobie(48%)swoich kompleksów ale (tak na zdrowy rozum) to czy kiedy wyjdzie na ulicę żeby zrobić zakupy ludzie nie będą ją wytykać palcami?-"Oo.. to ta co tańczyła nago..."Już sama nie wiem co o tym myśleć .... może powiem tylko tyle ... PA...:*** Majka 12 lat[/quote] coo ty tu robisz dziecko? 12 lat..nie za mloda jestes na takie strony?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-01 22:36:00

[quote="Gosc"] Podziw dla faceta co nAPISĄŁ OSTATNI KOMENTARZ I WOGÓLE. ja sądzę że ludzi otyłych powinno się akceptować bo ten "nałóg" obzarstwa jest straszny. ci ludzie też chcą żyć i zasługują na akceptacje. kobiety krągłe są seksowniejsze niż te chude wieszaki. u nich nie ma za co złapać xd ani cycków nie mają . [/quote] pomyśl zanim będziesz obrażac wieszaki.. pfff To dziwne dlaczego połowa tych ,,seksownych'' kobiet się odchudza by byc wieszakami ;P zaskakujące

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-01 11:15:00

Rozumiem,chciała pokonać kompleksy,ale to Mam Talent,a nie Jak Dobrze Wyglądać Nago.Podziwiam jedynie odwagę,ale moim zdaniem to było niesmaczne i żałosne-jak umie tańczyć to nie musi do tego wywalać piersi na wierzch ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-01 09:17:00

co bylo w tym takiego żebym można bylo stwierdzic ze ma talent?? pomachała cyckami i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz