Ewa Chodakowska komentuje bycie milionerką: „Tak! Zarabiam! TO NIE PRZECHWAŁKI”

26 Września 2017

Jak zareagowały fanki? Czy pod postem posypały się negatywne komentarze?

Ewa Chodakowska WPROST

Ewa Chodakowska jest lubiana przez Polki. Wiele z nich dzięki niej odmieniło swoje życie. Jednak jak w przypadku każdego człowieka sukcesu, co jakiś czas trenerka spotyka się z krytyką, a nawet hejtem. Doskonale pokazuje to dyskusja, która wywiązała się pod postem dotyczącym znalezienia czasu dla siebie. Niektóre fanki przekonywały, że nie są w stanie tego zrobić, ale Ewa argumentowała, że sama nie ma go zbyt wiele. Większość wypowiadających poparła ją i dała do zrozumienia, że ludziom przeszkadzają osiągnięcia innych ludzi, nawet jeśli oznaczają tylko znalezienie czasu na ćwiczenia.

Chodakowska postanowiła także zamieścić na fanpage'u na Facebooku zdjęcie okładki „Wprost”, na której pozuje. Na samym dole widnieje napis „Od mycia szyb do milionerki”. Sportsmenka napisała, że pragnie zainspirować tym innych i pokazać, że ciążką, wytrwałą pracą każda z nas może zmienić swoje życie na lepsze. „Przyznaje, ze miałam obawy przed wrzuceniem tej okładki tutaj.. z drugiej strony od samego początku dziele się wszystkim, a ten tytuł powinien nieść za sobą motywacje, a nie poczucie skrępowania. Chciałabym zainspirować każdą z Was!! Jestem Twoją sąsiadką.. z wielkim marzeniami, głową pomysłów i nieskończonymi pokładami chęci do pracy.. Moim celem nie były pieniądze.. nigdy nie marzyłam o pieniądzach.. (…) Pieniądze to skutek uboczny.. No tak :) Niestety te kłują w oczy najbardziej..Przeczytałam tysiące razy: "NAIWNE BABY KUPUJĄ JEJ PRODUKTY, a ta na nich zarabia" .. I zastanawiam się komu nabija kabzę autor komentarza? Mcdonaldsowi? Kfc? Pizzy hut? Przecież za każda marką stoi jakaś osoba :)..ale to już tak nie przeszkadza, co? Właściciele tych gigantów nie mieszkają za Twoim płotem.. a czego oczy nie widzą, sercu nie żal :) No a patrzeć jak sąsiadka odnosi sukcesy.. oooo! To już jest niewygodnie! Tak! Zarabiam!”.

Trenerka nie wstydzi się mówić o swoim sukcesie. Tym postem podnosi temat, jak w polskim społeczeństwie człowiek jest człowiekowi wilkiem. Zazdrości wszystkiego: lepszego samochodu, fajniejszej pasji, przystojniejszego partnera/partnerki, a najbardziej pieniędzy. Ewa jak zwykle wypowiedziała się w sposób pozytywny i motywujący. A jak zareagowały fanki? Oto najciekawsze komentarze.

Zobacz także: Kolejna kobieta odpowiada na post Ewy Chodakowskiej: „Mam poważniejsze problemy niż wieczorny trening!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Bhy
(Ocena: 5)
2017-09-27 11:56:37

PR ma dobry umie się sprzedac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 09:24:58

Dziewczyna z sąsiedztwa, która usuwa komentarze i blokuje osoby które wykazuja minimum wiedzy medycznej/ fachowej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 09:23:47

Przecież to nie tajemnica, że jej rodzice jacyś biedni nie są a z tych tekstów wyłania się obraz dziewczyny z bieszczad która wyrwała się z biedy. Ot chwytliwy artykuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 09:48:43

Normalka. Próbuje wcisnąć, że zaczynała od 'mycia szyb', (taaa, chyba w swoim pokoju :) ), a każdy doskonale wie, że zawsze była przy kasie i wiedziała koło kogo się zakręcić. Jest wyrwała, o fakt, ale niech już nie przesadza z tym, że wszystko osiągnęła tylko dzięki sobie. Może po prostu być wdzięczna rodzicom, że miała dobry start.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 17:34:40

Ja nie rozumiem skąd w internecie tyle hejtu. Wiem, że hetują zazwyczaj Ci co zazdroszczą, ale po co? Z hejtowania pieniędzy nie zarabią, satysfakcja może jest, ale satysfakcje może dawać też dobra praca. Nie lepiej więc poszukać lepszej pracy, albo kształcić się żeby ją zdobyć, a nie siedzieć całymi dniami i hejtować ludzi, których się nawet nie zna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Bobo
(Ocena: 5)
2017-09-27 11:53:59

No ale pokazuje się by sprzedać , aby sprzedać człowiek musi być zazdrosny zazdrość podnosi chęć zakupu i koło się kręci więc przestań pierdo...c z azdrosci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 13:19:08

Osiąganie sukcesu w naszym kraju boli, oj boli. Ewa to pozytywna kobieta!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 4)
2017-09-27 11:24:34

Oj bardzo boli, gdy ktoś ciężką pracą osiągnął sukces i zarobił pieniądze.. Ach co za niesprawiedliwość życia, gdy siedzi się godzinami na tyłku, nie robiąc nic. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Momo
(Ocena: 5)
2017-09-27 11:55:35

Żeby zarabiać trzeba mieć zaplecze i sposobność szczęście bez tego można się pocałować wiesz gdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1