Drugi półfinał MAM TALENT! – kto przejdzie?

07 Listopada 2009

Redakcja Papilota trzyma kciuki szczególnie za ogromnie sympatyczną Adriannę Niewolańską oraz przystojniaków z The Beatles Revival!

Drugi półfinał MAM TALENT! – kto przejdzie?
>

Już dziś kolejny odcinek "MAM TALENT!". Wystąpią w nim:

The Beatles Revival - pochodzą z Czech, istnieją od 1996 roku i mają oficjalne zezwolenie na używanie logotypu legendarnego zespołu. Podczas castingów udowodnili, że świetnie odtwarzają jego repertuar. "Miło nam będzie, jeśli dzięki temu programowi pokochają nas cztery dziewczyny" - mówią członkowie zespołu i założymy się, że tym samym grono ich polskich fanek się powiększa...  

Marcin Marczewski - 26-latek z Oleśnicy. Pantomimą interesuje się od dziecka. Na castingu pokazał "lewitowanie z walizką", a jego występ doprowadził jury do łez - oczywiście ze śmiechu!

Za co możemy go pokochać? "Za to, iż oferuję sztukę, której jeszcze nikt nie zna w Polsce, za oryginalność, innowację, kompetentność" - mówi. Czy tak będzie, okaże się już w sobotę.

Jerzy Kozłowski - ma 19 lat, wcześniej uprawiał różne sztuki walki. Teraz zajmuje się kuglarstwem. Żonglerkę kijem, którą pokazał na castingu, trenuje kilka godzin dziennie. Zdaje sobie sprawę ze swojego talentu: "Miliony mogą pokochać mnie za to, co sobą reprezentuję, niesamowite umiejętności i wielką widowiskowość tego, co robię".

Adrianna Niewolańska - 18-latka z Wrocławia. Na castingu zaśpiewała piosenkę "Take me or leave me" z musicalu "Rent" i była wielkim zaskoczeniem odcinka. Ona tak wspomina swój występ:"Generalnie, podczas castingów byłam lekko przerażona, stres minął, gdy weszłam na scenę, bo tam czuję się najlepiej, ale zdecydowanie ulżyło mi, gdy było już po wszystkim". A my czekamy na więcej!

Ryszard Bazarnik - 40-latek, wykształcony perkusista. Podczas przesłuchań zauroczył jury swoją wersją muzyki z filmu "Desperado", zagraną na garnkach. Czym dla niego jest udział w show? "Występ w Mam Talent! nie jest dla mnie wyścigiem, który ma naprawić lub zrujnować moje życie. Traktuję to jako rodzaj bardzo prestiżowego koncertu dla bardzo wymagającej publiczności"- mówi.

The Sunday Singers - kwartet wokalny z Kalisza, w takim składzie występują od roku. Śpiewają znane przeboje w nowych aranżacjach. Wojewódzki podczas castingu nazwał ich "zawodowymi złodziejami spokoju", oceniając ich występ na świetny. Oni mówią, że publiczność może ich pokochać za "chęć do życia i miłość do… Niemena".

Krystian Herba - instruktor fitness, uprawia trial (skoki i jazdę na rowerze). Wjechał na Pałac Kultury i Nauki. "Swój występ adresuję do wszystkich. Na rowerze może przecież jeździć każdy, bez względu na wiek" - mówi Krystian.

Marcel i Nikodem Legunowie - 15-letni bliźniacy, są kontratenorami. Ich występ podczas castingu był jednym z najbardziej wzruszających w drugiej edycji. Swoim śpiewem w odcinku półfinałowym chcą "trafić do młodzieży, ponieważ najlepiej mieć uznanie pośród rówieśników" - mówią. "Ten program nie jest naszym celem życiowym. Traktujemy to raczej jako zabawę i przygodę, którą będziemy dobrze wspominać, nie zważając na to, czy nam się powiedzie, czy też nie" - dodają skromnie bracia.

Redakcja Papilota najmocniej kciuki trzyma za przesympatyczną Adriannę oraz megaprzystojnych chłopców z The Beatles Revival. Czy nasze typy się sprawdzą, przekonamy się już dziś wieczorem!

Opis uczestników pochodzi z oficjalnej strony "MAM TALENT!"

Zobacz także:

Najbardziej wzruszające dziecięce występy w "Mam Talent!"  

Dzieci mają wybitną moc skupiania na sobie uwagi i wzruszania nawet najbardziej zatwardziałych serc. W polskiej edycji bezkonkurencyjną perełką był Ziemowit Świtalski, który doszedł aż do finału, zaskarbiając sobie sympatię milionów naszych rodaczek.

Kto powinien reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji? 

W przyszłym roku byłoby wskazane powołanie komisji złożonej z ludzi znających się na zasadach rządzących światem show-biznesu, która wyśle na konkurs pewnik.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (132)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 20:34:37

j8WZLn rdsvkwrsdxvs

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 18:39:06

pBzQ3l dzyjffbzcqhf

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 15:43:23

Articles like this really grease the shafts of konlewdge.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 15:11:25

dAEpFx shcrhdhppnfn

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 14:19:33

Wow! Great tihnikng! JK

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 03:50:46

Big help, big help. And superlative news of cosure.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 11:20:30

321NXR njlujziffnlm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 04:50:26

You’re on top of the game. Thanks for srhanig.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-20 20:33:11

ich rocznik to 1993. T.T

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 20:27:52

Krystian Herba był bezkonkurencyjny w swojej dobroci serca. Nie wiem, czy zauważyliście (może to była poza sceniczna) ale Patenciarz wykazywał snobistyczny dystans do otaczających do ludzi. Aha, Chciałabym się dowedzieć, bo to mnie fascynuje...co wy widzicie w Marcinie Majewskim? Nie uważam, że nie umie śpiewać, ale nie dostrzegam w nim nic nadzwyczajnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz