Dlaczego (i za co najbardziej) Polacy nie polubili Renaty Kaczoruk?

19 Listopada 2016

Plotkarskie media nazywają ją zazwyczaj „Żenulką”, a internauci oblewają falą hejtu. Partnerka Kuby Wojewódzkiego błyskawicznie stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek.

Renata Kaczoruk

Stacja TVN zapowiadała, że program „Azja Express” ma wzbudzać ogromne emocje i ten cel faktycznie został zrealizowany, choć szybko okazało się, że zarówno wśród widzów, jak i uczestników dominują uczucia mocno negatywne. Skoncentrowały się one zwłaszcza wokół Renaty Kaczoruk, o której wcześniej wiadomo było w zasadzie tylko tyle, że jest partnerką Kuby Wojewódzkiego.

W telewizyjnym show dała się poznać jako osoba bardzo niesympatyczna i za wszelką cenę dążąca do zwycięstwa. Internauci nie kryli oburzenia.

„Brak kultury i zarozumialstwo. Uroda dyskusyjna, ale sposób zachowania bezdyskusyjnie chamski i prostacki” – pisze Agata. „Jest niekoleżeńska i niesympatyczna. Klasyczny wredny charakter” – dodaje Jagoda. „Arogancka i nieprzyjemna. Jej zachowanie odbiega od reszty zespołu, do którego moim zdaniem nie pasuje. Nie jest nikim ważnym czy znanym . Nawet nie próbuje się dostosować , a odwrotnie chciała tylko zwrócić na siebie uwagę, co tylko powoduje odwrotny skutek: widzowie jej nie lubią . A czyją jest dziewczyną mało mnie obchodzi” – przekonuje Ania.

LIST: „Polacy hejtują Renatę Kaczoruk z kompleksów. Nie lubią ładniejszych, mądrzejszych i sprytniejszych!”

Sama Kaczoruk próbowała się bronić, twierdząc, że na jej wizerunek wpłynął montaż programu. „Dotarło do mnie, że jako uczestnicy jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji. Tworzymy spektakl, show musi epatować emocjami, być pełne konfliktów. (…) Myślę, że doskonale wpisałam się w rolę, w której chcieli mnie obsadzić producenci, chociaż nie miałam tego w umowie” – żaliła się w rozmowie z „Pani”.

Na swoim internetowym profilu przyznała, że po obejrzeniu „Azja Express” sama by siebie nie polubiła. „Nie było mi miło to oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam. Drażniła mnie jej komiksowa, programowa jednowymiarowość” – napisała Renata Kaczoruk już po emisji drugiego odcinka programu.

Jak doniósł magazyn „Party” producenci zasugerowali wówczas celebrytce, by wstrzymała się z publicznymi wypowiedziami na ten temat, ponoć w zamian obiecując jej przemontowanie kolejnych epizodów tak, by wydawała się bardziej sympatyczna. O przedstawienie modelki w korzystniejszym świetle podobno zabiegał  sam Kuba Wojewódzki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Grace
(Ocena: 5)
2016-11-21 15:57:12

Dlatego ze sa: wredni, zazdrosni, klamliwi, manipulanci I najczesciej jednocza sie jak trzeba kogos zgnoic. To jest Swinstwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tyta
(Ocena: 5)
2016-11-21 13:22:11

jest modelką, jest bogata, jest chuda, ma fajny samochód, drogie ciuchy i starego narzeczonego po ktorym też łyknie trochę kaski - mało powodów? mogę wymieniać dalej.. ale myślę, że 70 dotyczy jednak tego, że zaczęła kareirę od pucybuta do milionera w wielkim świecie telewizji dzieki kubie.. a reszta to drobnica typu własnie, że zazdroszcza jej figury. Jak ktoś nie ma własnych celów i ambicji to tak własnie to wyglada niestety ;) trzeba patrzeć najpierw na siebie - zazdrościsz figury? kup iqgreen weź się za siebie, kariery - zrób coś w tym kierunku, to takie proste zasady, ale jeszcze prosićiej jest krytykowac wszystko i wszystkich dookoła

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 16:49:55

Bo ,się nie podoba i nic poza tym .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 16:37:55

Najlepszy w Azja express jest Michał. Uwielbiam jego głos. On nawet jak sie złości to jest uroczy. Niczego nie udaje. Oby wygrał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1