Channing Tatum rozstał się z żoną! Jaki jest powód?

03 Kwietnia 2018

Para poinformowała o wszystkim w mediach społecznościowych.

Channing Tatum

Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan przez lata byli uważani za parę idealną. Poznali się na planie filmu „Step up” w 2006 r. Trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu.

Nic nie zapowiadało, że się rozstaną. Mówiono o nich, że są jedną z najbardziej normalnych par w Hollywood. Doczekali się też córki – Everly. Obecnie dziewczynka ma 5 lat. Niestety pojawiła się informacja, że Channing i Jenna postanowili się rozstać. Zawiadomili o tym w mediach społecznościowych. Podobno decyzja została podjęta przez obie strony, a rozstanie przebiega zgodnie. Poza tym para ma zamiar utrzymywać dobre relacje ze względu na dziecko.

„Bardzo zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i przeżyliśmy razem wspaniałą podróż. Absolutnie nic nie zmieniło się w kwestii tego, że wciąż bardzo kochamy się nawzajem, ale miłość, jako piękna przygoda, zawiodła nas na inne ścieżki niż dotychczas” – pisze Channing. Na koniec dodał: „Nie będziemy więcej komentować tej sprawy i z wyprzedzeniem dziękujemy za uszanowanie naszej prywatności”.

Komentarz został podpisany przez Channinga i Jennę.

Myślicie, że zachowali się z klasą?

Zobacz także: Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na cel charytatywny. Fani: „To ich tygodniówka, bez przesady z zachwytami”

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

singiel to wolnosc
(Ocena: 5)
2018-04-04 09:27:16

Przeciesz nie bedzie cale zycie posowac matke swej corki tylko biedni ludzie zistaja razem przez cale zycie z biedy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-03 15:24:01

wciąż bardzo się kochają ale nie chca dalej być ze soba tylko się wolą rozstać .Głupie i chore podejscie ,świat oszalał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-03 11:12:22

o nie, wszyscy się rozstają :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
singiel kaczynski
(Ocena: 5)
2018-04-04 09:44:15

Normalne ze po tylu latach juz nie maja pociagu seksualnego do siebie,to tak jak by sluchac jednej i tej samej muzyki cale zycie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-04 12:00:47

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Pociąg seksualny do jednej osoby może trwać całe życie. W moim przypadku trwa już 26 lat i jakoś wcale nie osłabł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1