„Cenna” Jola Rutowicz

25 Lipca 2008

5 tys. zł za każdy odcinek „Tańca z gwiazdami” - tyle ma dostać Jola Rutowicz. Jednak minimalna stawka, za jaką zatańczy, to 15 tys. zł za występ.

„Cenna” Jola Rutowicz

Jola potwierdza plotki, jakoby otrzymała propozycję udziału w dwóch konkurencyjnych programach. Pierwszy z nich to „Gwiazdy tańczą na lodzie”, emitowany przez TVP. Podobno władze telewizji polskiej chcą zapłacić zwyciężczyni "Big Brothera"13 tys. zł za odcinek (a wszystko z naszych kieszeni)! Stacja TVN, która bierze pod uwagę uczestnictwo Joli w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”, nie daje za wygraną. Jest jednak w stanie zapewnić trochę inną stawkę, bo tylko 5 tys. za występ. Gwiazdka poczuła się urażona taką ofertą:

„Rozmowy się nadal toczą. Ja nie wiem, czy wystąpię, bo nie jestem przygotowana do tego fizycznie. Ale za 5 tys. w życiu bym nie wystąpiła. To za mało. Ja mam temperament i zapał, a tego nie mają Gwiazdy, które występowały do tej pory w tych programach. Zresztą, nie chcę ich nazywać gwiazdami. Gwiazdy świecą na niebie, a to są zwykli ludzie”.

Joli gratulujemy wiary w siebie i wysokiej samooceny. Rozmowy wciąż trwają, więc może stawka pójdzie w górę. Współczujemy stacji TVN, że tak bardzo musi zabiegać o uczestników swojego show. Widocznie brakuje chętnych, skoro stawiają na lateksową gwiazdkę znikąd:

Owszem, Jola jest brana pod uwagę. Była już na wstępnych rozmowach. Jola występ w show z pewnością będzie traktowała jako pracę, w związku z tym wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego przez nią wysiłku. W końcu w grę wchodzą codzienne, kilkugodzinne treningi” – mówi pracownik TVN-u.

Oby wysoka wartość rynkowa Jolki sprawiła, że nie zobaczymy jej jesienią w żadnym programie. Nie chcemy co weekend oglądać dziewczyny, która nadużywa zwrotów:

„pozdrawiam, pa”, „nie jestem zupą ogórkową, żeby mnie lubić”, „ojej”, „o Boże”, „o ja”, „gdzie jest mój błyszczyk?” oraz „kto mi zabrał błyszczyk?”

Na pocieszenie dodamy, że Jola ma tylko jedną wadę, w dodatku nieszkodliwą - maluje paznokcie w samochodzie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (441)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-13 18:40:55

W imię ojca i syna xD Dam jej nawet 30 pesos byle tylko się tv nie pokazywała :) amen

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-19 18:59:37

taa . . lateksowa panienke ;d haha . chcielibyscie zeby wam tyle kasy dawali za 15 min tanczenia ;d ooj ta zazdroosc . ;d ona wcale taka glupia nie jest .. ;d raczej bardzo cwana .. i kase bedzie trzepac . ;d tyle na ten temat ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-02 20:08:53

jak widzę te mordę to mam odruchy wymiotne..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-02 16:37:43

jeny weźcie ją wyślijcie do buszu, żeby nikt juz nie musiał jej zakazanego ryja oglądać. Że faceci lecą na taką puszczalską i pustą panienkę świadczy dobitnie, że faceci mózgu w głowie nie mają!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-30 19:13:32

Co się dzieje w tej Polsce . Takie osoby jak ona swoim zachowaniem robią wstyd naszemu kraju .. A oni się jarają i biorą takich do telewizji ,bo ludzie są głupi i głupich też oglądają .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-30 00:34:54

Chce dużo kasy za występ bo wie że odpadnie po pierwszym odcinku...za 5 tyś. to ona sobie kupuje błyszczyki... Jak by jej dali 100 tyś za występ to by zapierdalała Do TVN aż by jej tipsy odpadły i lateks pękł...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-29 20:59:44

heh śmieszne..dostała się do programu,w nim poudawała Dodę(chociaż Doda jest od niej o niebo lepsza),zrobiła z siebie kretynkę i jest sławna.co się dzieje w polskim showbiznesie??Okazuje się że żeby być kimś trzeba nie mieć mózgu i zachowywać się jak idiotka,a i do tego masa tapety na ryju...żal mi ludzi którzy pracują ciężko i są 1000razy mądrejsi od niej,a ona zabłysła głupotą...jolka ty wieśniaro!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-29 20:36:41

o jaaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-29 20:36:25

Na pocieszenie dodamy, że Jola ma tylko jedną wadę, w dodatku nieszkodliwą - maluje paznokcie w samochodzie jednocześnie jadąc za kierownicą. faktycznie NIESZKODLIWA :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-29 18:22:35

ja bym jej zapłaciła jeszcze zeby tylko nigdzie nie występowała!!! to jest smiec zwykly bez mózgu i w dodatku pcha sie wszedzie gdzie nie trzeba!! wywiesc ja na marsa!!! zal.pl!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz