Burzliwe życie Hugh Hefnera

29 Września 2017

Oto najważniejsze fakty z jego związków.

Hugh Hefner

Symbol luksusu, rozpusty i dobrej zabawy – Hugh Hefner  zmarł w wieku 91 lat, o czym poinformował magazyn Playboy. Życie Hugh dla wielu było odzwierciedleniem najskrytszych marzeń. Miał wszystko, czego pragnie każdy mężczyzna: pieniądze, kobiety i sławę.

Pierwsze lata życia Hefnera z pewnością nie zapowiadały drogi, którą podążył. Urodził się bowiem w amerykańskiej rodzinie metodystów, która przestrzegała tradycji. Karierę zaczął jako dziennikarz. Na początku pracował w wojskowej gazecie. Zanim założył legendarnego Playboya, był także rysownikiem kreskówek oraz copywriterem w magazynie Esquire. W międzyczasie ukończył studia psychologiczne. Mimo wszystko najciekawiej przedstawia się jego życie prywatne. Można powiedzieć, że Hefner pasjonował się erotyką, ponieważ była ona żywo obecna w jego pracy, jak i codzienności. Hugh do końca uwielbiał kobiety. W jego willi przewijało się mnóstwo pięknych dziewczyn, ale “tylko” z trzema wziął ślub.

Mildred Williams Gunn

Pierwszą wybranką została Mildred Williams Gunn. Jako jedyna była równolatką Hefa. Para pobrała się 25 czerwca 1949 r. Z tego związku narodziła się córka Christie oraz syn David. Małżeństwo nie przetrwało.

Zobacz także: Żegnaj, Hef. Zmarł legendarny założyciel PLAYBOYA

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-29 09:57:00

podobno spał z tysiącem kobiet...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1