Wróżka interpretuje kolejne tajemnicze sny

26 Sierpnia 2010

Wróżka Nunila interpretuje kolejne sny naszych Czytelniczek. Podejrzany mężczyzna w czerwonej pelerynie, spadochroniarz i facet z dzieckiem…

Wróżka interpretuje kolejne tajemnicze sny

„Śniło mi się, że wracając do domu zauważyłam, że kilka razy minął mnie ten sam, postawny blondyn o bujnej, wręcz rozczochranej fryzurze. Był przystojny, ale budził we mnie niepokój. Co dziwne, ubrany był w nietypowy strój – czerwoną peleryną. Wystraszyłam się go i przyśpieszyłam kroku, odczuwając że on zrobił to samo. Zaczęłam biec – on za mną. Wbiegłam totalnie zestresowana do jakiegoś bloku i ukryłam się na klatce schodowej, skąd już miałam dość blisko do domu. Zdecydowałam się jednak zmobilizować siły i jakoś dotrzeć do siebie. Biegłam co sił, aż wpadłam do mieszkania i zabarykadowałam się w nim. Obudziłam się zlana potem i roztrzęsiona. Co może oznaczać ten dziwny sen? Lila”

Nie mam wątpliwości, iż opisany przez Ciebie sen posiada podtekst o zabarwieniu erotycznym. Być może odczuwasz silny pociąg seksualny do pewnego przedstawiciela płci przeciwnej, który jest Tobą bardzo zainteresowany, ale próbujesz uciec przez targającymi Tobą emocjami. Dodatkowym dowodem potwierdzającym słuszność interpretacji jest kolor, na który zwracasz uwagę - czerwień. Pojawiająca się we śnie jest symbolem wielkich namiętności oraz pożądania. Nie staraj się ich dłużej trzymać na uwięzi!

„Śnił mi się mój chłopak, który skakał ze spadochronu, był pod wpływem alkoholu. Najpierw się pokłóciliśmy, on wykonał skok i widziałam jak w pewnym momencie uderzył w coś i zaczął sie palić. To było naprawdę przerażające, płakałam. Nie wiem co to może oznaczać, ale było we mnie wiele złych emocji po przebudzeniu.”Twój sen zapewne miał być przestrogą - przed lekkomyślną, niebezpieczną decyzją. Powinnaś z nią poczekać jeszcze jakiś czas, gdyż w tej chwili naraziłabyś się na spore straty. Opisa przez Ciebie senna historia może być także ostrzeżeniem przed fałszywymi znajomymi - przyjrzyj się bacznie ludziom, którymi się otaczasz!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-02 16:00:49

re: Wróżka interpretuje kolejne tajemnicze sny

Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-02 17:42:52

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-26 22:12:12

Mnie złe sny zawsze poprzedzają jakieś złe wydarzenia, np. awantury w domu ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-26 20:40:16

moje zdanie na temat senników jest jasne. nikt nie siedzi w naszej głowie i nie może nam powiedzieć dlaczego akurat taki, a nie inny sen mieliśmy, to śmieszne pytać się o to kogoś zupełnie nam obcego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-26 20:37:52

buahahahaha żal, ja Ci powiem tak ten sen najlepiej sama sobie wytłumacz,a nie zwracasz się do osoby, która ,,ocenia po ciemku,, Lepiej zaciągnąć rady od osoby,która zna Ciebie, i wie co dzieje się aktualnie w twoim życiu. Taka osoba na pewno poda Ci możliwe opcje znaczenia snu. Chcąc nie chcąc ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1