"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"

02 Grudnia 2010

Niepokojący sen o ukrzyżowanej dziewczynce. Wróżka Nunila wyjaśnia, co ten skomplikowany scenariusz może zwiastować.

Drogi Papilocie, dzisiejszej nocy miałam dziwny sen. Śniła mi się dziewczynka, która miała może z 13 lat. Mieszkała tylko z mamą w wielkim domu przy drodze, gdzieś na uboczu miasta. Jechałam ze znajomymi i, nie wiedzieć dlaczego, zajechaliśmy tam. Siedzieliśmy chwilę na podwórku, a potem razem z koleżanką weszłyśmy do tego domu. Było w nim mnóstwo ludzi w różnym wieku.

Po chwili zobaczyłam, jak ukrzyżowali dziewczynkę. Widziałam każdy szczegół, każdy przybity gwóźdź, każdą jej łzę, cierpnie w jej oczach. Usłyszałam tylko słowa: 'Kiedyś tak rozwiązywano problemy. To pomagało'. Po tych słowach wszyscy zginęli. Ciała leżały wszędzie. Moi koledzy zniknęli, a ja zostałam sama z koleżanką. Nie wiem co o tym myśleć? Jak zinterpretować ten sen? Proszę, pomóżcie mi.

Sen, w którym pojawiają się motywy łez, śmierci oraz osamotnienia oznacza, że jesteś pełna wewnętrznego niepokoju oraz niepewna swojej postawy życiowej. Prawdopodobnie borykasz się w tej chwili z jakimiś problemami lub obawiasz się nadchodzących w swoim życiu zmian. Nie bez znaczenia jest także liczba 13, która pojawiła się w Twoim śnie. Zazwyczaj oznacza ona przeszkody i przeciwności losu. Powinnaś zatem w najbliższym czasie spodziewać się przejściowych kłopotów...

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz, aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule Sennik.

Zobacz także interpretacje innych snów:

„Śni mi się morze i ogromne statki”

Jednej z Czytelniczek regularnie śni się morze, ocean i statki. Zastanawia się, co to może oznaczać. Sen interpretuje jak zawsze Wróżka Nunila.

„Męczą mnie koszmary o II wojnie światowej!”

Aneta ma od pewnego czasu dziwne, niepokojące sny. Ukrywa się przed Niemcami i bombardowaniami, czasami nawet ginie.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-09 16:40:37

To trzeba połączyć znaczenia snów krzyż i dziewczynka i znaczenie będzie wiadome ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-05 14:40:04

mi się śniło, że to ja byłam ukrzyżowana... było dość ciemno, ale obok mnie po obu stronach mnie widziałam, jeszcze dwa krzyże... widziałam płonące ciała, suszę, deszcze, kataklizmy... co mam o tym myśleć? :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 19:52:55

Co za bzdura!Żeby zinterpretować sen trzeba trochę wiedzy nt śniącej,jej psychiki i obecnej sytuacji! Inaczej to bez sensu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 19:50:47

Co za bzdura,żeby zinterpretować sen trzeba trochę wiedzy o śniącej,jej psychice,obecnej sytuacji życiowej! Inaczej to bez sensu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 15:54:33

A mi niedawno śniło się, że odkopałam trumnę zmarłego w (dokładnie) 1664...Pamiętam jeszcze wyraz twarzy zmarłego, świetnie zachowanego...Co taki sen może oznaczać??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 15:26:36

ehhh... mi ta wrózką zinterpretowała dwa sny, (jeden o siostrze która próbowała zabić mnie nozem, drugi o ucieczce z lasu) niestety interpretacja miła niewiele wspólnego z prawdą . spróbuj sama sobie odpowiedzieć na pytanie: co Twoja podświadomość chce Ci powiedzieć? To najlepsza interpretacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 00:30:57

jak w ogóle można wierzyć wróżkom..... trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem... owszem moge się zgodzić z tym że koszmary są odzwierciedleniem sytuacji w jakiej znajduje się dana osoba, ale nigdy nie uwierzę, że mają one jakieś znaczenie dla przyszłości a już na pewno w to, ze mogą to określić jakieś wróżki.... pomyslcie sobie o tym na powaznie... nie bądźcie aż tak łatwowierne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 11:22:31

"jak można wierzyć wróżkom" skoro tak to po co w ogóle weszłaś w ten artykuł???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-02 00:28:35

ale przecież ona napisała, że dziewczynka miała na oko 13;) a nie dokładnie 13 :P a to różnica.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1