SENNIK: Mężowi przyśniło się, że go zdradzam. Co to oznacza?

16 Października 2016

W Waszym związku ewidentnie dzieje się coś niedobrego!

sen o zdradzie

Interpretacja negatywnych snów nie jest rzeczą prostą. Z jednej strony mówi się o tym, że koszmary zawsze sprawdzają się na odwrót. Ale z drugiej - skoro coś nieprzyjemnego zaprząta nam myśli, to znaczy, że problem nie wziął się znikąd. W związkach, nawet najbardziej zgodnych i uczciwych, partnerzy często śnią o wzajemnej zdradzie. Jak to odczytać?

Dziś zajmiemy się sytuacją, kiedy Twój ukochany budzi się spocony i przerażony w środku nocy, bo właśnie przyśniło mu się, że go zdradzasz. Co mówi to o nim i o Tobie? Czy nocną fantazję należy zbagatelizować, a może coś jest na rzeczy?

Nie musi chodzić o Twoją niewierność. Bardziej o jego brak pewności siebie…

Zobacz również: SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ola
(Ocena: 5)
2016-11-01 10:54:35

Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi się żyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1