SENNIK: W snach widzę, jak on mnie zdradza. Czy to zły znak?

07 Października 2016

To nie jest dowód na jego niewierność, ale coś jest na rzeczy...

sen o zdradzie

Nie wszystkie sny są dobre, ale niektóre nękają nas przez długi czas i nie bardzo wiemy, co o nich myśleć. Chcemy wierzyć, że wszystko co złe, w rzeczywistości sprawdzi się na odwrót. Czy tak będzie tym razem? Sprawdzamy.

Wiele mężatek żali się, że chociaż nie mają ku temu żadnych podstaw, śnią o zdradzie swojego męża. Fantazja zazwyczaj sprowadza się do tego, że nakrywają go na gorącym uczynku, a szok i rozpacz są tak wielkie, że powodują wybudzenie. Po czymś takim trudno zasnąć, bo trudno normalnie funkcjonować z myślą, że w idealnym związku pojawił się ktoś trzeci. Nawet jeśli to tylko nocna mara.

Co może oznaczać ten koszmar?

Zobacz również: Znaczenie snów erotycznych: Seks z szefem, byłym partnerem, kosmitą...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-07 17:13:45

Akurat ostatniej nocy śniło mi się że mój zerwałam ze swoim chłopakiem a on od razu zaczął spotykać się z inna i opowiadać mi o ich pożyciu ;) potrzebowałam kilku minut by wybudzić się i zobaczyć jak wybranek chrapie na poduszce obok :) ale mi kamień spadł z serca.. Ale w prorocze sny nie wierze, prędzej "zainspirowałam się" filmem oglądanym wieczorem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-10-07 12:30:35

Mnie się śniło dwa razy, że mąż mnie zdradza i tak było. W moim przypadku sen był proroczy. Dowiedziałam się dopiero, gdy go zostawiła z innego powodu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1