SENNIK: „W moich koszmarach jest mnóstwo krwi, a ja ginę od strzałów lub ran ciętych!”

23 Czerwca 2011

Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy Niki miała aż 9 koszmarów, związanych z napadem na jej dom rodzinny. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

sennik

Witam!

Ostatnio bardzo często miewam koszmary; przez nie budzę się w środku nocy i z panicznym lękiem nie mogę zasnąć aż do rana. Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy miałam aż 9 strasznych snów, związanych z moim domem.

Wszystko zawsze wygląda podobnie: ktoś chce nas okraść, zabić, wtargnąć do domu, w którym nie ma nikogo oprócz mnie i mojego 18-letniego brata. Kiedy oprawcy wchodzą do naszego domu, mój brat walczy z nimi, ale zawsze na próżno - ostatecznie zostaje związany/obezwładniony i wtedy ja muszę nas ratować. Nie w każdym śnie mi się to udaje. Raz zostaję zastrzelona, innym razem ginę od ran ciętych.

Dodam tylko, że mój brat w śnie zawsze mnie przeraża (w jednym ze snów poleciała mu np. krwawa łza), jest zupełnie inny niż ten, którego znam na co dzień.

Moje wszystkie sny łączy motyw domu, brata i mój paniczny lęk, strach, krzyk, płacz. Po jednym takim śnie dochodzę do siebie kilka dni. Co oznaczają moje koszmary?

Dziękuję za pomoc,

Niki

Droga Niki, zacznę od tego, że dom jest symbolem ludzkiego wnętrza. Jeśli zatem w Twoich koszmarach wciąż pojawia się ten motyw w kontekście kradzieży, rabunku i walki – prawdopodobnie dręczą Cię obecnie różne lęki, niepokoje i zmartwienia. Wyraźnie są one związane z Twoim bratem, który pojawia się w koszmarach w dość przerażającej postaci. Być może czekają was w najbliższym czasie kłótnie, a nawet chwilowa zawiść.

Potwierdza to motyw krwi, walki i śmierci – symbole te oznaczają bowiem zawsze rozłąkę między bliskimi ludźmi, kłopoty rodzinne oraz są zapowiedzią strat. Także motyw napadu przez rozbójników zdaje się potwierdzać tę hipotezę, ponieważ wskazuje on, że śniący zostanie oszukany przez kogoś, kogo nigdy by o taki czyn nie podejrzewał. Postaraj się zatem poświęcić więcej uwagi swojemu otoczeniu, a wszelkie nieporozumienia wyjaśniaj z bliskimi na bieżąco.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

Sennik: „Znajdowałam się w ciemnej piwnicy, z mroku wyłoniła się postać, zaczęła mnie gonić!”

Wróżka Nunila interpretuje sen, w którym pojawia się motyw piwnicy.

Sennik: "Ciągle mi się śni, że zdradzam chłopaka z jakimś obcym mężczyzną. Okropnie się czuję!"

Kamilę zaniepokoiły częste erotyczne sny z udziałem nieznajomych mężczyzn.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-16 19:46:14

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////4

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-23 19:03:46

uważam, że to może oznaczać iż przypomina Ci się we śnie jakaś historia z poprzedniego wcielenia, możliwe że w ten sposób zgineła osoba którą byłaś w poprzednim życiu i dlatego też brat wydaje Ci się jakiś inny. wczuwaj się w sen i nie bój się go a może dowiesz się czegoś więcej i nie martw się tym snem tylko traktuj jako cenne doświadczenie. pozdr.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-23 16:41:32

ciekawe pozdrawiam i zapraszam na www.owocowapanna.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-19 10:48:52

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-23 12:53:52

Polecam bardzo fajny sposób na zarobek w internecie. Poświęcasz jedynie 5zł, ale potem to Ty zgarniasz 5zł od nowych uczestników sytsemu. Całkowicie legalny i przyjemny sposób na dorobienie sobie-ja już troche zarobiłam, ale liczę na nowych członków systemu. Więcej info pod linkiem: dobryzarobek.pl/index.php?id=9f294eebad0097dc978a3ae6f496f45d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1